Enpara bunu yapan müşterilerine 1000 TL veriyor.

İnternet üzerinden sunulan bankacılık hizmetlerinin ilklerinden olan Enpara, bireysel müşteriler için devrimsel nitelikte yeni hizmetler hazırlamış ve en çok tercih edilen bankacılık hizmetlerinden biri haline gelmişti. Bireysel müşteriler için hazırlanan alt yapı yanında, kurumsal müşteriler içinde yoğun bir hazırlık yapıldığı bilgisi sürekli dolaşıyordu. Nihayet kurumsal müşterilere de hizmet sunmaya başlayan Enpara, daha ilk adımda getirdiği yenilikler ve avantajlarl, adından söz ettirmeyi başardı. Enpara POS hizmetleri kısa bir süre önce verilmeye başlandı ve POS hizmeti, benzersiz avantajlarla müşterilere sunuluyor. Bunun yanında Enpara POS müşterisi olan ve yeni POS üyesi kazandıran herkese 1000 TL hediye avantajı kampanyası, büyük ilgi görmeye başladı.

Enpara Pos 1000 TL Hediye Kampanyası

Henüz Pos hizmetlerini yeni başlatmış olmasına karşın, bu alanda da iddialı bir giriş gerçekleştiren Enpara, yeni üyeler kazanabilmek içinde çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyaların ilki ve çok ilgi çeken Enpara Pos Üyesi olanların getirdiği yeni üyeler sayesinde 1000 TL kazanabilmesi avantajı oldu. Bu kampanya da Enpara Pos üyesi işyerlerinin tanıdığı başka pos müşterilerinin Enpara Pos hizmetlerinden yararlanmaya başlaması karşılığında 1000 TL hediye veriliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İnternet üzerinden sunulan bankacılık işlemleriyle, diğer tüm masrafları azaltan ve buna karşılık internet üzerinden daha kaliteli bankacılık hizmetleri sunan Enpara, kurumsal müşterileri kendisine çekebilmek için özel avantajları ardı ardına müşterilerine sunuyor. Enpara POS üye işyeri olan kurumsal üyelerin, tanıdığı kişilerinden Enpara Pos hizmetlerini kullanmaya başlaması karşılığında 100 TL kazanıyorlar. Bu şekilde 10 adet müşteri kazandırılabilmesi söz konusu ve dolayısıyla 1000 TL avantaj elde edilebilmesi mümkün hale geliyor.

Enpara Üye İşyerleri POS Davetini Nasıl Gönderiyor?

Enpara üye işyerleri, Enpara.com üzerinden aldıkları davet linki aracığıyla yeni üye işyerleri kazandırabiliyorlar. Her yeni üye işyeri kazandıran kurumsal üye 100 TL kazanıyor. 10 Farklı tanıdığınızı davet edebileceğiniz kampanyayla, 1000 TL hediye kazanabilmeniz mümkün hale geliyor. Her üye işyerinin kendisinin oluşturacağı davet linkleri, her üyeye özel bir şekilde hazırlanmış. Bu sayede getirdikleri yeni üye işyerlerinin hesaplanması da kolay bir hale getirilmiş. Davet linkinin oluşturulması için Cep Şubesinde bulunan “Bizi Tavsiye Edin” seçeneği içerisindeki “Tanıdığım işletmelere” alternatifini kullanarak davetiye linkini süratle hazırlayabilirsiniz.