Ekonominin dijitalleşmesiyle birlikte bankaların kullanımı daha da ileri seviyeye taşındı. Günümüzde herkesin en azından bir bankada hesabı bulunuyor. Bankaların, modern ve dijital ekonomideki aktif rolü de vatandaşın doğal olarak önemli seviyede rağbet göstermesine yol açıyor. Bankalarda, tüketiciyi kendisine çekebilmek için çeşitli teşvik nitelikli kampanyalar düzenliyor. Tüketiciye yüzlerce TL’lik hediyeler şeklinde önemli avantajlar kazandıran bu rekabet kapsamında 2022 yılında da banka kampanyaları dikkat çekiyor. QNB Finansbank, yeni müşterisi olanlar için tam 300 TL hediye veriyor!

QNB Finansbank’lı Olanlara 300 TL Hediye

QNB Finansbank müşteri yelpazesini büyütmek için 2022’de de birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. QNB Finansbank tarafından sunulan yeni müşteri kampanyası sayesinde tüketiciler 300 TL’lik hediye kazanma şansını yakalıyor. Üstelik bu kampanyadan faydalanabilmek için yapılması gereken tek şey QNB Finansbank müşterisi olmaktır.

QNB Finansbank 300 TL Hediye Kampanyası Koşulları

QNB Finansbank’ın 28 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek 300 TL hediye kampanyasından yeni müşteriler yararlanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, QNB Finansbank müşterisi olmak için QNB Mobil uygulamasından başvuruda bulunuyor. QNB Mobil uygulamasından görüntülü görüşme usulünde yapılacak hesap açım işlemleriyle QNB Finansbank müşterisi olunması gerekiyor.

QNB Finansbank’ın ilk şartını tamamlayarak, yeni müşteri olan kişilerin 300 TL hediye alabilmek için CardFinans kredi kartı ürününe başvurmaları gerekiyor. Kredi başvurusu onaylanan kişiler 150 TL ve üzeri alışveriş için harcama sözü vererek 300 TL hediye para kazanma şansını yakalıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

QNB Finansbank yeni müşterileri CardFinans ile yapacakları her 100 TL harcama ile 1 TL değerinde Hediye Para sözü tamamlanmış oluyor. Bu doğrultuda kampanya kapsamında 300 TL hediye tutarını kullandığınızda 12 ay boyunca toplamda 30.000 TL, aylık ortalamada da 2.500 TL harcama yapma sözü vermiş olursunuz. Harcama sözünüzü yerine getirmeye dikkat etmeniz gerekiyor.

Harcama sözünüzün durumu ile ilgili olarak bilgi almak için “KALAN” yazıp, “2273” numarasına SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca her ay düzenli olarak gelen CardFinans ekstrelerinizden de kalan harcama sözünüzle ilgili tüm detayları görebilirsiniz.