Kredi ve kredi kartı bortçlarıyla başedemeyenler toplansın: QNB Finansbank, Akbank ve ING tüm borçlarınızı anında siliyor!

Her gün biraz daha zorlaşan hayat şartlarına, pandemi koşulları da tuz biber oluyor. Şartlar zorlaştıkça nakit ihtiyaçları artıyor. İhtiyaçlarını giderecek nakit desteğini bulamayan vatandaş, sıkılıkla banka kredilerine başvuruyor. Pandemi sürecinde halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar sebebiyle ise birçok iş yeri kapanıyor, vatandaş iş ve gelir kaybı yaşıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Hal böyle olunca zorunlu ihtiyaçları gidermek bile büyük bir külfet haline geliyor. Öncesinde çekilen krediler ve kredi kartı borçları ise ne yazık ki ödenemiyor. Bu aşamada da vatandaşa destek ING, Akbank ve QNB Finansbank'tan geliyor. Türkiye'nin üç büyük bankası borç kapatma kredisi ile vatandaşa desteğini eksik etmiyor.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

qnb-2

QNB Finansbank, %1,53, %1,99 ve %2,27 arasında, müşterinin kredi skoruna göre değişiklik gösteren oranlarda faizlerle benzersiz bir kredi veriyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlar için vade süresi en fazla 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin Tl üzerindeki tutarlar için bu süre 24 ay ile sınırlandırılıyor.

QNB Finansbank borç kapatma kredisine TC kimlik numarasını 5030’a SMS olarak göndererek veya QNB Finansbank şubelerini ziyaret ederek başvurulabiliyor. Ortalama %1,39 faiz oranı ile QNB Finansbank'tan kullanacağınız 50 bin TL borç kapatma kredisinin toplam geri ödeme tutarı 66.909,16 TL, aylık taksitleri ise 1.858,59 TL oluyor.

ING Bank Borç Kapatma Kredisi

ing-5

Bankalara olan kredi borçlarıyla başedemeyenlere bir destek de ING'den geliyor. ING, %1,59'dan başlayan ve %2,59'a varan faiz oranlarıyla tüm borçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak bir kredi fırsatı sunuyor. ING'nin verdiği borç kapatma kredisi kapsamında 50 bin TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 ay, 50 bin TL üstündeki tutarlar içinse 24 ay olarak belirleniyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile ING'den kullanacağınız 50 bin TL borç kapatma kredisi için toplam geri ödeme tutarı 69.830,08 TL, aylık taksitleri ise 1.932,78 TL oluyor. ING borç kapatma kredisinin avantajları düşük faiz ve uzun vade ile de sınırlı kalmıyor. Bunlara ek olarak ING, 3 ay kredi erteleme imkanı sunuyor.

Akbank Borç Transferi

akbank 2

Akbank, diğer bankalardan farklı olarak borç transfer kredisi vermek yerine, diğer bankalara olan kredi kartı borçlarınızı, Akbank Axess kredi kartınıza transfer ederek uygun faizler ve 12 aya varan vadelerle ödeme imkanı sunuyor. Böylece her bankaya ayrı ayrı ödeme yapmak yerine, tüm kredi kartı borçlarınız yapılandırılıyor ve Akbank Axess  kredi kartınıza ödeme yapmanız yeterli oluyor.

Akbank, Axess kredi kartınıza transfer edebileceğiniz maksimum borç tutarını 20 bin TL ile sınırlandırıyor. %1,98 faiz oranı ve 12 ay vade ile Akbank Axess'e transfer ettiğiniz 20 bin TL borcunuzun aylık taksitleri 1.935,13 TL oluyor. Size de borçlarınızı taksit taksit ödeyerek keyfinize bakmak kalıyor.