Borçlarının üstesinden gelemeyenlere müjde: ING, QNB Finansbank ve Akbank tüm borçlarınızı sıfırlıyor!

Hayat şartları zorlaştıkça ekonomik sıkıntılar büyüyor. Hal böyle olunca vatandaş nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi ya da kredi kartına başvuruyor. Ancak işler yolunda gitmediği anda kredi ya da kredi kartı borçlarını ödemek de zorlaşıyor. Bu tür durumlar için bankalar borç transfer kredisi sunuyor. Bu krediler, tüm borçları tek bir bankaya toplayarak zorlanmadan ödeme imkanı tanıyor. Bu konuda en büyük hamle QNB Finansbank, Akbank ve ING'den geliyor.

ING Borç Kapatma Kredisi

ing

Borçlarınızın arasında sıkışıp kaldığınız anda ING yanınızda! %1,59'dan başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle son derece avantajlı bir kredi imkanı sunan ING, diğer bankalara olan borçlarınızın tamamını ING Bank çatısı altında toplayarak kolayca ödemenize fırsat tanıyor. ING tarafından sunulan bu kredinin üst limiti 80 bin TL olarak belirleniyor. Faiz oranı ise %1,59 ile %2,59 arasında, müşterinin KKB notuna göre değişiklik gösteriyor.

ING tarafından sunulan bu borç kapatma kredisine ING Bankası resmi web sitesi üzerinden başvurulabiliyor. Kredinizin onaylanmasının ardından imzalamanız gereken evraklar size kurye ile gönderiliyor. Böylece borçlarınızdan kurtulmak için bankada sıra beklemenize gerek kalmıyor.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

qnb-1

İçinden çıkılmaz hale gelen borçlarınıza bir çözüm de QNB Finansbank'tan geliyor. QNB Finansbank tarafından sunulan borç kapatma kredisinin faiz oranları %1,49, %1,99 ve %2,27 şeklinde, ödeme performansına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. QNB Finansbank, borç kapatma kredisi için maksimum vadeyi 36 ay olarak belirliyor. 50 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımları için bu vade süresi geçerli olurken, 50 bin TL'yi aşan kredilerde azami süre 24 ay oluyor.

QNB Finansbank borç kapatma kredisi yalnızca diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak üzere kullanılabiliyor. KMH hesapları, konut kredileri ve QNB Finansbank bünyesinde bulunan ihtiyaç kredileri bu kapsama dahil edilmiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Akbank Borç Transfer Kredisi

akbank 17

Altından kalkamadığınız borçlar için bir destek de Akbank'tan geliyor. Akbank, başka bankalara olan kredi kartı borçlarınızı, Axess kredi kartınıza transfer ederek kolaylıkla ödemenize imkan tanıyor. 200 TL ile 20 bin TL arasındaki borçlarınızı Axess kredi kartına transfer etmeniz halinde  %1,98 faiz oranı ve 9-12 ay vade ile ödeme yapmanız mümkün oluyor.

Bu işlem tüm Akbank şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden, mesai günlerinde 09.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilebiliyor. Bu saatler dışında yapılan başvurular bir sonraki gün değerlendirmeye alınıyor. Aylık taksitleriniz, her ay kredi kartınıza ekstre borcu olarak yansıyor.