Günümüzde bütün vatandaşların yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılar var. Bu sıkıntıların altından kalkabilmek ve ekonomik açıdan ferah bir dönem yaşayabilmek için hepimiz farklı yöntemler deniyoruz. Ödemelerimize yetişemediğimizde borçlanmalara gidebiliyoruz. Borçlarımız, sırtımızda ağır bir yük olsa da şimdi bu durumu sonlandırmak mümkün. Eğer var olan borçlarınızdan yakınıyor ve bu duruma bir son vermek istiyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz. QNB Finansbank, ING ve İş Bankası'nın sundukları borç transfer kredisi fırsatlarından yararlanarak sırtınızdaki yükten hemen şimdi kurtulabilir ve derin bir nefes alabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

Borcu Olanlara QNB Finansbank'tan Büyük Müjde!

qnb 2

QNB Finansbank, müşteri dostu tutumuyla vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Borç sahibi müşterilerini düşünerek, borç transfer kredisi fırsatını tasarlayan QNB Finansbank; bu fırsatta tam 50 bin TL tutarına varan kredi fırsatı veriyor. Borçlarını ödemek isteyen binlerce insanın şimdiden şubelere akın etmesini sağlayan bu fırsatında QNB Finansbank, %1,34'lük bir faiz oranı sunuyor. Bununla da yetinmeyen QNB Finansbank 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı veriyor. Eğer siz de ''Borçlarımdan bir an önce kurtulmak istiyorum!'' diyorsanız bu fırsat tam da size göre.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

ING Bankası'nın Bu Büyük Müjdesini Duymayan Kalmasın!

ING 2

Vatandaşlara sayısız fırsat sunan ING Bank, bu fırsatların arasına bir yenisini daha ekliyor. Vatandaşların borçlarını kapatmak isteyen ING Bank, tam 50 bin TL tutarına varan borç transfer kredisi sunuyor. Müşterilerinin yüzünü bu fırsat ile epeyce güldüren ING Bank aynı zamanda %1,35'lik faiz oranı talep ediyor. 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı veren ING Bank'ın bu fırsatından yararlanabilmek için elinizi hızlı tutun.

İş Bankası'ndan Sevindiren Kredi Fırsatı!

iş bankasıı

İş Bankası da ING Bank ve QNB Finansbank gibi borç transfer kredisi imkanı sunan bankalardan biri. Müşterilerinin yüzünü her daim güldüren İş Bankası, yüksek faiz oranlarına savaş açıyor ve %1,60'lık faiz oranıyla görenleri epeyce sevindiriyor. Bununla da yetinmeyen İş Bankası, 36 aya varan vade imkanı sağlıyor. Eğer siz de İş Bankası'nın bu büyük kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi İş Bankası'nın resmi internet sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.