Yaşamın getirileri dolayısıyla ihtiyaçlar hiçbir zaman sona ermiyor. Temel mutfak harcamaları, faturalar derken, üzerine gelen acil eğitim ve sağlık harcamaları ihtiyaçları kesintisiz yapıyor. Pandemi döneminde düşen gelirler ile birlikte de acil nakit ihtiyaçları çok sık yaşanan bir durum haline geldi. Vatandaşın Pandemi döneminde karşılaştığı tüm acil masrafları için finansman desteği bankalar tarafından sunuluyor. Bankaların düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredi kampanyaları ile acil ihtiyaçlarınızı daha uygun koşullarda karşılayabilme ferahlığını yaşayabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

ING 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank, 2022 Şubat ayında sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasıyla acil nakit ihtiyaçlarınız için destek oluyor. ING Bank tarafından hem yeni müşterilere hem de mevcut müşterilerine özel koşullarda ihtiyaç kredisi sunuluyor. ING Bank 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda yapacağınız kredi kullanımına sadece %1.59 kredi faiz oranı uyguluyor.

Üstelik 36 aya varan vade imkanından yararlanarak, çok daha düşük taksit tutarlarından faydalanabiliyorsunuz. ING müşteriyseniz ve acil nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanacağınızda %1.64’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı bekletmek zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü bankanın sunduğu ihtiyaç kredisinde çok cazip faiz oranı ve avantajlı vade fırsatları bulunuyor.
İş Bankası’nın ihtiyaç kredisini 36 aya varan vade imkanıyla sadece %2.20 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Düşük faiz oranı sayesinde İş Bankası ihtiyaç kredisinden 10.000 TL limitli kullanımınıza 36 ay vade ve %2.20 faiz oranıyla taksit tutarlarınız 433.77 TL oluyor. Toplam geri ödeme yapacağınız tutar ise 15.615.72 TL oluyor. İş Bankası şubelerine giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası mobil ve internet şubesi, Bankamatik kanalları üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza en uygun ihtiyaç kredisini QNB Finansbank ihtiyaç kredisiyle çözüm oluşturabilirsiniz. QNB Finansbank şubeleri, çağrı merkezi, mobil ve internet şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza sadece %1.89 kredi faiz oranından 36 aya varan vade imkanıyla faydalanabilirsiniz. 30.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullanımınızda 36 ay vade için %1.89 kredi faiz oranıyla sadece 1.228.24 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz.