Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Borç transferi kredisi, birçok farklı bankadan kullanılan farklı kredi ürünlerinin, farklı geri ödeme günlerine ve farklı faiz oranları oluşturması nedeniyle oluşan krizlerde büyük bir destek sağlıyor. Çeşitli kredi ürünlerinin farklı vade ve faiz oranları, giderek anapara ödemesi yapamamanıza bile neden olabiliyor. Böyle durumlarda yine bankaların sunduğu Borç Transfer Kredisi, tüm kredi ürünlerinden oluşan borçlarınızı tek bir bankada ve istediğiniz uzunlukta vadede birleştirmenizi sağlıyor. Bu sayede daha uygun faiz oranıyla hepsini tek bir geri ödeme gününe bağlayabiliyorsunuz. Okuyucularımız için, Borç Transfer Kredisi ürünlerin de önemli avantajlar sunan bankaları inceledik.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank her kesimden müşterinin ihtiyaç duyduğu çeşitli kredi finansman hizmetlerini yüksek başarıyla sunan bir banka. Borç transfer kredisi ürününde, esnek geri ödeme koşulları da sunan banka, yaşanan ödeme güçlüklerinde kredinin yeniden yapılanması ve vadesinin uzatılması, geri ödeme tutarlarının düşürülmesi gibi konularda, müşterilerinin yanında duran bir tutum izliyor. Banka Borç Transferi Kredisi ürününde % 2,64’ den başlayan, kullanılan kredi tutarı ve kredi notuna bağlı olarak değişen faiz oranları uyguluyor. Tüm kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı birleştirerek, istediğiniz vade seçeneğinde geri ödeme oluşturabiliyorsunuz.

ING Borç Transferi Kredisi

ING Borç Transferi Kredisi, diğer tüm bankacılık ürünlerinde olduğu gibi, çok geniş alternatifler ve başka bankalarda bulunmayan avantajlarla dolu olarak sunuluyor. Bankanın kredi notuna ve kullanılan kredi tutarına göre farklı risk gruplarına, farklı faiz oranı uygulaması, kullanıcılarda büyük karşılık buluyor. Belirli bir kredi notunun üzerinde olan kullanıcılara güvenli kredi ürünü sunmak yerine, risk alan ve düşük kredi notuna sahip kişilere daha yüksek faizle kredi kullandıran bir yaklaşım bulunuyor. Buna göre bankanın uyguladığı faiz oranları, % 2,24 ile 5,59 arasında değişiyor.

Türkiye İş Bankası Borç Transferi Kredisi

Türkiye İş Bankası, köklü kurumlarımızdan biri olarak, bankacılığın her alanında özel ve güvenilir hizmetler sunuyor. Bankanın Borç Transferi Kredisi ürünü, tüm kredili bankacılık ürünlerini kapsıyor. Bankanın kendi müşterilerine ve müşteri olmayanlara sunduğu özel faiz oranları bulunuyor. Kredi notuna göre kişiselleşen faiz oranları % 2,15’ den başlıyor. Tüm borçlarınızı İş Bankası’ nda bir araya getirerek, daha uzun vade ve daha düşük faiz oranlarıyla kapatabilirsiniz.