Borçlarıyla başedemeyenlere çözüm ING, QNB Finansbank ve Ziraat Bankası'ndan geliyor: Türkiye'nin üç büyük bankası borçlarınızı üstleniyor!

Zorlaşan hayat şartlarına bir de pandemi koşulları eklenince işler içinden çıkılmaz hale geliyor. Tüm dünya gibi Türkiye'de de üretimin durma noktasına gelmesi sebebiyle maliyetler artıyor. Bu maliyetlerle başedemeyen vatandaş, iş yerini kapatıyor, böylece işsizlik de artıyor. İşsizlik ve parasızlık boy gösterince ihtiyaçlar karşılanamaz, borçlar ödenemez hale geliyor. Ödenemeyen borçlar için vatandaşa en büyük destek ING, QNB Finansbank ve Ziraat Bankası'ndan geliyor. Türkiye'nin üç büyük bankası, vatandaş rahat bir nefes alsın diye borçlarını üstleniyor.

ING Borç Transfer Kredisi

ing 3-1

Ödeyemediğiniz borçlarınız için ilk çözüm ING'den geliyor. ING, %1,49 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle 80 bin TL'ye kadar borç transfer kredisi veriyor. Bu koşullarda ING'den kullanacağınız 30 bin TL borç transfer kredisinin aylık taksitleri 1.137 TL oluyor. ING'nin sunduğu bu borç transfer kredisine tüm ING Bank şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı, diğer borçların kapanması için anında diğer bankalara transfer ediliyor. Böylece vatandaş borcundan kurtulup rahat bir nefes alıyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

qnb 1-2

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ödeyemediğiniz borçlarınıza bir çözüm de QNB Finansbank'tan geliyor. QNB Finansbank, %1,39 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir borç transfer kredisi kampanyası sunuyor. Bu koşullarda QNB Finansbank'tan kullanacağınız 30 bin TL borç transfer kredisinin aylık taksitleri 1.115,15 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 40.145,57 TL oluyor. QNB Finansbank'ın sunduğu bu avantajlı kredi sayesinde tüm borçlarınız tek bir çatı altında toplanıyor. Size de uygun taksitlerle borçlarınızdan kurtulup rahat bir nefes almak kalıyor.

Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

ziraat banakası

Borç batağından kurtulmanız için el uzatan bir diğer banka da Ziraat Bankası oluyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan bu borç transfer kredisi, yalnızca diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınız için kullanılabiliyor. Ziraat Bankası, 24 aya kadar vade ile kullanacağınız krediler için faiz oranını %1,10 olarak belirlerken, 60 aya kadar olan vadelerde bu oran %1,20'ye yükseliyor. Ziraat Bankası2nın bu düşük faizli borç transfer kredisi sayesinde tüm kredi kartı borçlarınız kapanıyor, sizlere de uygun taksitlerle borçlarınızdan kurtulup keyfinize bakmak kalıyor.