Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Okulların açılmasıyla birlikte bankalardan, okul masraflarına ilişkin avantajlı kampanyalar gelmeye başladı. Bankalar, okul dönemine istinaden yapılacak tüm eğitim alışverişlerinin daha avantajlı ve daha kazançlı hale dönüştürülmesini sağlıyor. Bu bankalardan birisi de eğitim alışverişi harcamalarına 250 TL değerinde ParaPuan hediye eden QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank, yeni eğitim dönemi için yapılacak tüm eğitim harcamalarına toplamda 250 TL değerinde ParaPuan hediye ediyor. Peki QNB Finansbank CardFinans eğitim alışverişlerine 250 TL ParaPuan hediye kampanyası koşulları neler?

QNB Finansbank’tan Eğitim Harcamalarına 250 TL Hediye

QNB Finansbank, Eylül ayı itibariyle başlayan 2022-2023 eğitim öğretim döneminde de velilerin, çocuklarının eğitim harcamalarına destek oluyor. QNB Finansbank tarafından duyurulan ve CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartı müşterilerine özel kampanyayla eğitim, kırtasiye ve giyim harcamalarına toplamda 250 TL değerinde ParaPuan kazanma şansı yakalanıyor.

Banka tarafından duyurulan yeni ParaPuan hediye kampanyası 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında giyim, kırtasiye ve eğitim sektörlerindeki her 250 TL ve üzeri alışverişe tam 25 TL değerinde ParaPuan kazanılabiliyor. Kampanya dönemi boyunca her bir QNB Finansbank müşterisi en fazla 250 TL değerinde ParaPuan kazanabiliyor. Yani 30 Eylül’e kadar farklı günlerde yapılacak 250 TL ve üzeri eğitim, kırtasiye ve giyim sektörlerindeki 10 alışverişin her birine 25 TL değerinde ParaPuan kazanılarak, toplamda 250 TL değerinde ParaPuan kazanılabilmesi mümkün oluyor.

QNB Finansbank’ın eğitim harcamalarına yönelik yeni kampanyası kapsamında kazanılan ParaPuan bakiyeleri, kampanya koşullarının yerine getirilmesi sonrasında anında ilgili karta yüklenmektedir. QNB Finansbank kredi kartı müşterileri bu kampanya dahilinde kazandıkları ParaPuan bakiyelerini en geç 31.10.2022 tarihine kadar kullanmalıdır. Aksi halde kampanyadan kazanılan ParaPuan bakiyesi kredi kartından 01.11.2022 tarihi itibariyle silinecektir. Söz konusu ParaPuan bakiyesinin kullanımı için tüm QNB Finansbank üye işyerlerindeki POS’larda yapılacak her bir işlem alt harcama limiti olmaksızın kullanılabilmektedir.

QNB Finansbank Eğitim Harcamalarına Özel 250 TL Kampanyasına Başvuru

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için “OKUL” yazarak, “2273” numarasına SM göndermesi gerekmektedir. Bu aşamada SMS gönderiminin QNB Finansbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden yapılması gerekmektedir.