Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını, bütün ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de ekonomik sorunlara yol açıyor. Birçok ülkede halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar, ülkemizde de üretim, ihracat ve ithalatın neredeyse durma noktasına gelmesine sebep oluyor. Hal böyle olunca iş yerleri birer birer kapanıyor, çalışanlar ise işsizlik ve parasızlıkla boğuşmak zorunda kalıyor.

Bu durumla başedemeyen esnaf iş yerini kapatırken, savaşmak isteyenler de banka kredilerine başvuruyor. Bu noktada da vatandaşa en büyük destek QNB Finansbank'tan geliyor. QNB Finansbank, sunduğu benzersiz ticari kredi sayesinde esnafı destekliyor, bu zor günleri atlatırken yanında duruyor.

QNB Finansbank Firmalara 72 Aya Varan Vadelerle İpotek Karşılığı Kredi Veriyor!

qnb-4

QNB Finansbank, esnafa benzersiz bir ticari kredi sunuyor. Ev veya arsa ipoteği karşılığında 72 aya kadar vadelerle ticari kredi veren QNB Finansbank, bu zor günlerde esnafı destekleyerek ayakta kalabilmelerine katkı sağlıyor.

QNB Finansbank'ın sunduğu bu krediden cirosu 60 milyon TL'ye kadar olan iş yerleri faydalanabiliyor. Kredi kullanabilmek içinse iş yeri sahibine ait bir ev veya arsanın teminat olarak gösterilmesi gerekiyor. Söz konusu taşınmaza QNB Finansbank tarafından ipotek konuyor. Ödemeler sorunsuz tamamlandığı koşulda, vade süresi sonunda ipotek kaldırılıyor.

QNB Finansbank Sayesinde Firmalar Ayakta Kalıyor İstihdam Devam Ediyor!

QNB 3-1

QNB Finansbank tarafından sunulan ipotekli kredi kapsamında maksimum vade süresi 72 ay olarak belirleniyor. Tutar ise teminat olarak gösterilen gayrimenkulün ekspertiz değerine göre değişiyor. Teminat gösterilen gayrimenkulün ev veya iş yeri olması halinde, ekspertiz değerinin %75'ine, arsa olması halindeyse ekspertiz değerinin %50'sine kadar kredi kullandırılabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İpotek işlemi esnasında teminat gösterilen konut, iş yeri veya arsanın tipine göre belirlenen sigortaların yaptırılması şart koşuluyor. Söz konusu ipotek karşılığı kredi yalnızca TL cinsinden kullandırılabiliyor. QNB Finansbank'ın iş yeri sahiplerine sunduğu bu avantajlı ticari kredi sayesinde, firmalar bu zor günleri atlatıyor, ayakta kalıyor. Firmaların ticari faaliyetlerine devam etmesi ise istihdamın sürekliliğine katkı sağlıyor. Böylece vatandaş zor günleri QNB Finansbank desteğiyle atlatıyor.