Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi 2022 sevgililer günü içinde bankaların düzenledikleri avantajlı kampanyalar bulunuyor. Harcamaların ve masrafların arttığı bu dönemde bankaların Bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Sevgililer gününe özel indirimler ve Bonus kampanyalarıyla bu bol harcamalı dönemi avantajlı bir şekilde geçirebilirsiniz.

QNB Finansbank Sevgililer Günü Kampanyası

QNB Finansbank, her yıl olduğu gibi 2022 sevgililer günü içinde özel kampanya düzenliyor. QNB Finansbank,  CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartı müşterileri için 100 TL’ye varan ParaPuan hediye ediyor.

1 Şubat 2022 ile 15 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında belirlenen sektörlerdeki harcamalarınıza ParaPuan kazanabilirsiniz. QNB Finansbank sevgililer günü kampanyasıyla ParaPuan kazanabilmek için giyim, aksesuar, çiçek ve kozmetik sektörlerinde belirtilen tutarlarda harcama yapmanız gerekiyor. Kampanya, aynı üye işyerinden yapacağınız ilk harcamayı kapsar. Bu doğrultuda her gün yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri harcamanızda ParaPuan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız ParaPuan’ları harcama koşulu olmadan tüm QNB Finansbank anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız alışverişleriniz sırasında kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 100 TL’ye Varan ParaPuan

QNB Finansbank kredi kartı sahipleri 15 Şubat 2022’ye kadar yapacakları giyim, aksesuar, çiçek ve kozmetik sektöründeki harcamalarına ParaPuan kazanabiliyor. Kampanya kapsamında belirtilen sektörlerde yapacağınız her 200 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL ParaPuan kazanabilirsiniz. Kampanya döneminde her bir QNB Finansbank kredi kartı sahibi kampanadan en fazla 10 defa faydalanabilir. Böylelikle kampanya tarihlerinde koşullara uygun şekilde yapılan 200 TL ve üzeri 10 harcamanın her biri için 10 TL olacak şekilde toplamda 100 TL ParaPuan kazanabilirsiniz.

QNB Finansbank sevgililer günü kampanyasıyla ParaPuan kazanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya katılmalısınız. Kampanyaya katılabilmek için QNB Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” sayfasında yer alan sevgililer günü kampanyasına “Katıl” seçeneğini işaretlemelisiniz. Kampanyaya katılmak için “SEVGI” yazarak, “2273” numarasına SMS de gönderebilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank Çağrı merkezi ve QNB ATM’leri üzerinden de kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya konu olan alışverişteki iadeler için hak edilen ParaPuan’ların geri alınacağını unutmamalısınız.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz