Mobil ödeme altyapısının yaygınlaştığı bugünlerde QNB Finansbank’tan müşterilerine önemli çözümler sunuluyor. QNB Finansbank’ın dijital ödeme çözümlerini kullanarak, yapacakları her ödemede müşterileri 100 TL’ye varan ParaPuan kazanma şansını yakalıyor. İşte QNB Finansbank’ın mobil temassız ödeme teknolojisi ile 100 TL değerinde ParaPuan kazandıran kampanyasının tüm detayları!

QNB Finansbank’tan Mobil Ödemelere 100 TL Hediye

QNB Finansbank’ın düzenlediği yeni dijital ödeme kampanyası ile birlikte ödemelerinde dijital ödeme çözümlerini kullananlar, alışverişlerini daha avantajlı olarak yapabiliyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre 15.08.2022 ile 15.09.2022 tarihleri arasında geçerli olan yeni dijital ödeme kampanyası ile tüm QNB Finansbank müşterileri 100 TL’ye varan ParaPuan kazanma şansını yakalıyor.

QNB Finansbank tarafından düzenlenen kampanyadan yararlanabilmek için 15 Eylül’e kadar CardFinans veya QNB Finans kredi kartı ile “Mobil Temassız Ödeme(NFC)” veya “Karekod ile Ödeme” şeklindeki dijital ödeme sistemleriyle ödemelerin gerçekleştirilebiliyor.

QNB Finansbank Mobil Ödemeye 100 TL ParaPuan

QNB Finansbank’ın yeni dijital ödeme sistemleri kampanyasından 31 Eylül’e kadar yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında CardFinans veya QNB First kredi kartı ile NFC veya Karakod ile ödeme sisteminde yapılacak farklı günlerdeki veya aynı günlerdeki farklı işyerlerindeki tek seferdeki her 200 TL ve üzeri alışverişe 10 TL değerinde ParaPuan kazanılabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kampanyadan her QNB Finansbank müşterisi en fazla 10 defa yararlanabiliyor. Böylelikle kampanya dönemi boyunca Karekod veya NFC altyapısında yapılacak her 200 TL ve üzeri kampanya koşullarına uygun ödeme işlemlerine 10 TL’den toplamda 100 TL’ye varan ParaPuan kazanma şansı yakalanıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce “MOBILODE” yazarak, “2273” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank’ın dijital ödeme çözümleri kampanyasından kazanılan 100 TL’ye kadar ParaPuan bakiyesi uygun kriterlerde yapılan işlemler sonrasında ilgili karta tanımlanmaktadır. Söz konusu kampanyadan kazanılan ParaPuan bakiyelerinin en geç 31.09.2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. ParaPuan bakiyesinin harcanmasında herhangi bir alt sınır veya işlem limiti sınırlaması söz konusu değildir. Tüm QNB Finansbank ve Paraf üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde söz konusu ParaPuan bakiyesi kullanılabilir. 31 Ekim’e kadar kullanılmayan kampanyadan kazanılmış ParafPara bakiyesi otomatik olarak silinir.