QNB Finansbank, farklı kesimlerden müşteriler için hazırladığı bankacılık ürünleriyle, sürekli büyümeye devam bir banka durumunda. Sunduğu hizmetlerin ve sağladığı desteklerinde gördüğü takdir, aynı zamanda müşteri sayısının sürekli artmasına da yol açıyor. Ancak müşterisi sayısının sürekli artmasının bir tesadüf olmadığını göstermek istercesine, banka devamlı yeni bankacılık ürünleri ve farklı müşteri kesimleri özelinde hazırladığı kampanyalarla dikkati çekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bunlardan bir tanesi olan ve 22 Haziran 2022 tarihine kadar süren kampanya sonucunda, 5 kişi iPhone 13 kazandı. Sadece mobil uygulamaya giriş yapan müşterilere verilen çekiliş hakkı sayesinde gerçekleştirilen kampanya sayesinde, 5 müşteri iPhone 13 modeli cep telefonu kazandı.

ONB Mobil Yaz Çekilişi Talihlileri Belli Oldu

1 ile 22 Haziran 2022 tarihlerinde, QNB mobil uygulamasına giriş yapan müşterilere verilen çekiliş hakkı aracılığıyla belirlenen adaylar arasında, noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle hak sahipleri belirlendi. 22 Günlük bu süre içerisinde, QNB mobil uygulamasına giriş yaparak çekiliş hakkı kazanan aday sayısı 3.490,786. Bu büyük rakam bile, QNB Finansbank’ ın, müşteri özelinde ne denli tercih edildiğinin kanıtı durumunda. Belirlenen neredeyse 3.5 milyon adayın katılımıyla gerçekleştirilen çekiliş, noter huzurunda 27 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi. Belirlenen 5 asıl talihlinin yanında, çekiliş sırasında 5 yedek talihli için çekiliş yapıldı. Belirlenen asıl talihlilerin 15 Temmuz yedek talihlilerinse 30 Temmuz tarihlerine kadar, 444 10 22 numaralı telefon ya da [email protected] e-posta adresi aracılığıyla, adres ve iletişim bilgilerini teyit etmesi gerekiyor. Belirlenen talihlilerin adres ve iletişim bilgilerinde herhangi bir hata olmaması durumunda, ödül teslimleri 06 Ağustos 2022 tarihine kadar gerçekleştirilecek.

iPhone 13 (128 GB) Cep Telefonu Kazanan Asil Talihliler

  • NEVİN İPEK-MERSİN
  • SÜLEYMAN KORUCU-KAYSERİ
  • YASİN KOÇAK-MERSİN
  • YUSUF OĞULTARHAN-ANKARA
  • AYETULLAH KABLAN-TEKİRDAĞ

iPhone 13 (128 GB) Cep Telefonu Kazanan Yedek Talihliler

  • MEHMET YILMAZ-DİYARBAKIR
  • ALİ SÜRER-DİYARBAKIR
  • MÜMİNE KILIÇ-BURSA
  • ÜMMÜ ÖZTÜRK-BURSA
  • TUĞBA AKSOYLU-ANTALYA

QNB Finansbank çeşitli ödüller sunduğu çekiliş kampanyalarına sürekli yenisini eilave etmeye devam ediyor. Yakın bir zaman içerisinde benzer çekiliş kampanyalarıyla ilgili haberleri yine platformumuz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.