Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bankalar, yaz döneminin gelmesiyle birlikte yaza özel birbirinden avantajlı indirim, puan ve yanı sıra binlerce TL’lik hediyeler sunmaya başladı. Bankaların yaz kampanyalarına QNB Finansbank tarafından düzenlenen yaz kampanyası da katıldı. QNB Finansbank, 2022 yaz sezonunda QNB Mobil uygulamasını kullanan tüm müşterilerine iPhone 13 kazanma şansı sunuyor. QNB Mobil uygulamasını kullanan tüm QNB Finansbank müşterileri iPhone 13 çekilişine katılım hakkı kazanıyor. İşte QNB Finansbank’ın iPhone 13 çekilişinin detayları!

QNB Finansbank’tan iPhone 13 Çekilişi

QNB Finansbank, 2022 yaz Haziran ayına özel olarak iPhone 13 çekilişi gerçekleştiriyor. Banka tarafından gerçekleştirilecek iPhone 13 çekilişine ücretsiz bir şekilde tüm QNB Finansbank müşterileri katılım gerçekleştirebiliyor. QNB Finansbank’ın 22.06.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyasına katılmak ve iPhone 13 çekilişine 1 adet katılım hakkı kazanabilmek için yapılması gereken ise çok basitti.

QNB Finansbank müşterileri banka tarafından açıklanan 01.06.2022 ile 22.06.2022 tarihleri arasında QNB Finansbank Mobil uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. 22 Haziran’a kadar QNB Mobil uygulamasına giriş yapan tüm QNB Finansbank müşterileri 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya kapsamında her tüketici 22 Haziran’a kadar yapacağı QNB Mobil girişinden en fazla 1 adet çekilişe katılım hakkı kazanmaktadır.

QNB Finansbank iPhone 13 Çekiliş Şartları

22 Haziran’a kadar QNB Finansbank Mobil uygulamasından hesabına giriş yaparak, 1 adet çekiliş hakkı kazanan tüketiciler, iPhone 13 kazanma şansı yakalıyor. Çekiliş kapsamında tüketiciler 18.999 TL değerinde 5 adet iPhone 13 cihazından birisini kazanma şansını yakalıyor. Çekiliş QNB Finansbank tarafından noter huzurunda 27.06.2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Çekiliş sonuçları ise 30.06.2022 tarihli Milliyet Gazetesi yayınında ve “kimkazandi.com” internet sitesi üzerinde duyurulacak.

Çekiliş ile  adet asil talihli, 5 adette yedek talihli belirlenecek. Çekiliş sonuçları duyurusunda açıklanan son başvuru tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihlilerin hakkı yedek talihlilere geçecektir. Yedek talihlilerinin de mutlaka yine çekiliş sonuçlarında belirtilen yedek talihli son başvuru tarihine kadar QNB Finansbank’a başvuru gerçekleştirmesi gerekiyor. Başvurusu yapan talihliler 18.999 TL değerindeki iPhone 13 model cihazı ücretsiz bir şekilde alabilecek.