Market alışverişlerini avantajlı hale getiren indirim kampanyalarıyla, ihtiyaçlarınızı daha ekonomik koşullarda karşılayabilirsiniz. Mutfak, temizlik ve diğer tüm ihtiyaçlarınızda Migros’tan alışveriş yaparak kazançlı çıkabilirsiniz. QNB Finansbank banka kartını kullanan tüm Finanslılar, Migros alışverişlerinde tam 150 TL’ye kadar indirim fırsatından faydalanabiliyor. İşte QNB Finansbank Migros 150 TL indirim kampanyası koşulları!

QNB Finansbank Migros’ta 150 TL İndirim Kampanyası

QNB Finansbank ile Migros arasında yapılan anlaşma kapsamında alışverişlerinizde 150 TL’ye varan indirimden yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank’ın CardFinans sahibi müşterileri, Migros Sanal Market’te yaptıkları tüm alışverişlerinde 150 TL’ye varan indirimden faydalanabiliyor. QNB Finansbank indirim kampanyası yalnızca Migros Sanal Market’te yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında QNB Finansbank müşterileri, “Masterpass” kayıtlı ve “Mastercard” logolu CardFinans  banka kartlarını kullanarak yapacakları Migros Sanal Market alışverişlerinde indirimden faydalanabiliyor.

31 Mart’a Kadar Migros Sanal Market’te 150 TL İndirim

QNB Finansbank müşterileri “Masterpass” kayıtlı tüm “Mastercard” logolu CardFinans banka kartlarıyla Migros Sanal Market’te yaptıkları her 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL değerinde indirim kazanıyor. Her CardFinans sahibi 31.03.2022 tarihine kadar geçerli kampanyadan en fazla 3 defa faydalanabiliyor. Böylelikle kampanya kapsamında kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı alışveriş başına 50 TL olacak şekilde toplam 150 TL oluyor.

15.02.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında QNB Finansbank CardFinans ile yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Böylelikle Migros Sanal Market’te 200 TL değerindeki sepetinizi 150 TL olarak ödeyebilirsiniz.  Kampanya her ne kadar 31.03.2022 tarihine kadar geçerli olsa da 40.613 sipariş adediyle sınırlıdır. Bu yüzden kampanyadan faydalanabilmek için vakit kaybetmeden CardFinans ile Migros Sanal Market’ten alışverişinizi tamamlamalısınız.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Migros Sanal Market’teki 200 TL ve üzeri ilk 3 alışverişinizde 150 TL’ye varan indirimden faydalanabildiğiniz kampanyaya özel katılım yapmanız gerek yoktur. Tüm “Mastercard” logolu CardFinans sahipleri, kartlarının “Masterpass” kayıtlı olması koşuluyla otomatik olarak kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında sadece “Mastercard” logolu ve “Masterpass” kayıtlı CardFinans nakit banka kartları geçerlidir. Mastercard logolu olmayan CardFinans kartları ve QNB Finansbank kredi kartları kampanya kapsamında yer almamaktadır.