İhtiyaçlarınızı karşılamak için çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredinizi önce kullanıp 3 ay sonra ödemeye başlamak ister misiniz?

Günlük yaşantımızda bir anda karşımıza çıkan ihtiyaçlar beklenmedik anlarda bütçemizi sarsabilir ve bizi zor duruma düşürebilir. Bu noktada, böylesi bir zor duruma düşmek ve ihtiyaçlarımızı karşılayamamak yerine bankalardan kredi çekmeyi tercih edebiliriz. İhtiyaç kredisi paketi ile müşterilerinin eğitimden sağlığa, tatilden tadilata birçok ihtiyacını karşılamasına yardımcı olan QNB Finansbank, şimdi de geri ödeme olanaklarında harika bir esneklik getiriyor. İşte detaylar!

Önce Harca, 3 Ay Sonra Ödemeye Başla

QNB 2-1

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

QNB Finansbank; evlilikten balayına, eğitimden sağlığa birçok ihtiyacınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi için şimdi de taksit erteleme olanağı getiriyor. Çekeceğiniz kredinizi ihtiyacınız olan yerlere harcadıktan sonra hemen ödemeye başlamak yerine dilerseniz tam 90 gün sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Ancak ödemeler 36 ayla sınırlı olduğu için çekmiş olduğunuz kredinin taksitlerine 90 gün sonra başlamak isterseniz kredi vadeniz de bu durumda 33 aya inecektir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB1

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için 18 yaşından büyük olmanız, belgelendirebileceğiniz bir gelire sahip olmanız ve bankalar tarafından makul bulunan bir kredi notuna sahip olmanız yeterlidir. Eğer bu şartları taşıyorsanız başvurunuz kısa süre içerisinde olumlu bir yanıt alır. Olumlu yanıtı aldıktan sonra ise size en yakın şubeye aşağıdaki evrakları getirmeniz gerekir:

  • Bankada dolduracağınız başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilginiz. Eğer adresiniz güncel değilse son 3 aya ait bir sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturası
  • Gerekli görülmesi halinde gelir belgeniz
  • Eğer varsa tapu fotokopileriniz, kira kontratlarınız, araç ruhsatlarınız, mevduat ve diğer gelir belgeleriniz

Uygun Faiz oranı ve Esnek Ödeme Seçeneği

QNB3

Bankacılık işlemleri açısından önemli bankalardan birisi olan QNB Finansbank, bireysel ihtiyaç kredileri için müşterilerine oldukça esnek ödeme planı seçenekleri sunuyor. Bu şekilde 3 ay sonra ödemeye başlayabileceğiniz ihtiyaç krediniz için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,38’den başlıyor. Faiz oranları elbette başvuran kişilerin banka kredi notlarına göre farklılıklar gösterebiliyor. Geri ödeme olanağı açısından ise 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız taksitleriniz her aya eşit bir şekilde dağıtılıyor. Böylelikle müşteriler için öncelikle ihtiyaçlarını karşılamaları için bir fırsat yaratılmış oluyor.