Otomatik ödeme talimatları, her ay düzenli şekilde ödemek zorunda olduğumuz faturaların, gecikmemeye düşmeden ödenmesi ve unutulma ihtimalini ortadan kaldıran bir hizmet. Ödemek zorunda olduğumuz bazen unuttuğumuz ve bu nedenle de işlerimizin aksaması durumunun ortaya çıkması kaçınılmaz faturalar bulunuyor. QNB Finansbank otomatik ödeme talimatı verdikleri her fatura için müşterilerine özel avantajlar sunuyor. Banka müşteri portföyünün bu alanda da yaşamsal ihtiyaçlarını QNB Finansbank kullanarak karşılamasını hedefliyor. 31 Ocak 2022 tarihine kadar, QNB Finansbank vadesiz bireysel hesaplar veya CardFinans kredi kartı aracılığıyla, verdiğiniz her otomatik ödeme talimatı sayesinde, 50 TL ParaPuan kazanıyorsunuz. Bu kampanyadan en fazla 100 TL ParaPuan kazanabiliyorsunuz.

QNB Finansbank 100 TL ParaPuan Nasıl kazanılır?

Öncelikle kampanyaya katılabilmek için,  QNB Finansbank’ta vadesiz bir hesabınız ya da CardFinans kredi kartınız olması gerekiyor. 31 Ocak 2022 tarihine kadar faturalarınız için CardFinans kredi kartı ya da vadesiz hesabınızdan otomatik ödeme talimatı oluşturmanız gerekiyor. Her otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuz, bir sonraki ay yüklenecek 50 TL ParaPuan kazanabiliyorsunuz. En fazla 100 TL kazanabileceğiniz kampanya da elde edilen ParaPuan, 25 gün içerisinde kullanılma koşuluyla veriliyor.

QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL ParaPuan Kampanya Koşulları

QNB Finansbank vadesiz hesap ya da CardFinans kredi sahipleri bu kampanyadan faydalanabiliyor. Bankanın var olan diğer kredi kartı türleri ve ticari hesap gibi hesap türleriyle kampanyaya katılamıyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

En fazla 100 TL olarak kazandığınız ParaPuan, yüklendikten sonra 25 gün içerisinde harcama koşuluna sahip. ParaPuan kazanmak için verdiğiniz otomatik ödeme talimatlarını iptal etmeniz ya da bakiyeye yetersizliğinden dolayı en az bir defa ödenmezse ParaPuan geri alınıyor.

İptal veya 6 ay içerisinde en az bir defa fatura ödenememesi durumunda, iptal edilen ParaPuan eksi bakiye olarak işleniyor. Dolayısıyla ParaPuan harcandıysa bile geri alınıyor. 25 gün boyunca kullanılmamış olan ParaPuanlar da banka tarafından geri alınıyor.

Otomatik ödeme talimatlarını, banka şubelerinden, internet şubesinden, Mobil şubeden veya çağrı merkezini kullanarak anında gerçekleştirebiliyorsunuz.

Her müşteri kampanyadan 100 TL olarak faydalanabiliyor. Bu kampanyada kullanılan faturalar ile, başka bir kampanyaya katılımınızda kabul edilmiyor.