Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da da bankalar, vatandaşa harcadıkça kazandıran fırsatlar sunuyor. Bankaların Ramazan ayı kampanyaları yine sofraları şenlendiriyor. QNB Finansbank, Ramazan ayı boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartı müşterilerine yapacakları her 200 TL ve üzeri alışverişe tam 10 TL hediye ediyor. Ramazan ayı boyunca QNB Finansbank Ramazan kampanyasına katılanlar 150 TL’ye varan ParaPuan kazanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

QNB Finasbankta’n Ramazan Boyunca 150 TL ParaPuan Kampanyası

QNB Finansbank, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. QNB Finansbank müşterileri bu Ramazan’da CardFinans veya QNB First bireysel kredi kartları ile tek seferde yapacakları her 200 TL ve üzeri marker harcamalarına tam 10 TL ParaPuan kazanıyor.

Kampanya kapsamında her QNB Finansbank müşterisi Ramazan ayı boyunca her 200 TL ve üzeri market alışverişine 10 TL olacak şekilde toplamda 150 TL’ye varan ParaPuan kazanma şansını yakalıyor. QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen kampanya 02.04.2022 ile 02.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında QNB CardFinans, QNB First kredi kartı ve CardFinans Nakit bireysel banka kartı sahipleri 200 TL ve üzeri her market harcamasında kampanya koşullarını sağlayarak hediye ParaPuan kazanma hakkını yakalıyor.

QNB Finansbank ParaPuan Kampanyasına Katılım

QNB Finansbank’ın 2 Mayıs’a kadar devam edecek 150 TL ParaPuan Ramazan kampanyasından ParaPuan kazanmaya başlamak için harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamanız gerekiyor. Kampanyaya katılmak için QNB Finansbank’ta kayıtlı olan cep telefonundan “RAMAZAN” yazıp “2273” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Ayrıca kampanyaya QNB Finansbank Çağrı Merkezi’nden veya QNB Mobil uygulamasındaki kampanyalar sayfasında yer alan ilgili kampanyada “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalısınız.

Kampanya kapsamında harcama koşullarının sağlanması durumunda hak edilen ParaPuan bakiyesi anında karta yüklenecektir. Karta yüklenen ParaPuan bakiyelerinin ise en geç 31.05.2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. ParaPuan bakiyeleri tüm Türkiye’deki anlaşmalı QNB Finansbank üye işyerlerinde yapılacak alışverişler sırasında alt limiti sınırı olmadan kullanılabilmetkedir.