Günümüzde artık neredeyse bütün işlerimizi internet üzerinden hallediyoruz. Durum öyle bir yere geldi ki artık tek bir tık ile anında kredi çekebiliyor ya da faturalarımızı ödeyebiliyoruz. Bu noktada internet bankacılığı, bize büyük kolaylıklar sağlıyor. QNB Finansbank, internet bankacılığı denildiğinde akla ilk gelen bankalardan biri. Mobil bankacılığın öncülerinden olan QNB Finansbank, saatlerce beklenilen sıra kuyruklarını ve günlerce süren banka işlemlerini ortadan kaldırdı. Artık QNB Finansbank'ın avantajlı dünyasına giriş yaparak evinizde oturduğunuz yerden yüzlerce farklı fırsat yakalayabilir ve bu eşsiz rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde yeni bir fırsatla karşımıza çıkan QNB Finansbank, yine binlerce müşterisinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu sefer de vatandaşlara tam 300 TL kazandıran QNB Finansbank bakın sizi nasıl şaşırtacak!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

QNB Mobil ile Bankacılığın Bambaşka Bir Yönünü Keşfedin!

QNB Finansbank, bankacılığı daha pratik bir hale getirmek için kendi mobil uygulaması olan QNB Mobil ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. QNB Mobil, kredi başvurusundan kredi kartı talebine kadar aklınıza gelebilecek onlarca farklı fırsat ile QNB müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Telefonunuzun mobil uygulama indirme kısmından ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz QNB Mobil, aynı zamanda size QNB Finansbank müşterisi olabilme fırsatı sağlıyor. Telefonunuza indirdiğiniz QNB Mobil uygulamasında ''Müşteri Olmak İstiyorum'' bölümünden yapacağınız başvuru ile QNB Finansbank yetkilileri ile görüntülü bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz. Yaptığınız bu görüntülü konuşmanın ardından anında QNB Finansbank müşterisi olabiliyorsunuz.

Tam 300 TL Armağan!

QNB Finansbank, geçtiğimiz günlerde oldukça avantajlı bir fırsat sundu. 1 Kasım 2021 ile 30 Kasım 2021 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasından QNB müşterisi olan ve CardFinans kredi kartına başvurarak aylık 150 TL üzerinde alışveriş yapacağını teyit eden vatandaşlar QNB Finans'tan tam 300 TL değerine varan Hediye Para kazanabiliyorlar ve bu parayı gönüllerince harcıyorlar. CardFinans ile QNB Finansbank'ın en çok tercih edilen kredi kartlarından birini alan vatandaşlar, kazandıkları Hediye Para'ları tam 3 ay içerisinde hesaplarında görüyorlar. Diledikleri her alanda kullanabilecekleri 300 TL kazanan vatandaşlar, QNB Finansbank'ın bu fırsatını duyunca anında harekete geçiyorlar. Siz de kasım ayının bitiminde sonlanacak bu büyük fırsatı kaçırmayın.