Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bankacılık sektöründe otomatik ödeme talimatı kampanyaları, hem fatura ödemelerinde indirim hem de çeşitli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. QNB Finansbank’ta 2022 bahar kampanyaları çerçevesinde tüm müşterilerine otomatik ödeme talimatı kampanyası sunuyor. QNB Finansbank, verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için toplamda 100 TL’ye varan ParaPuan kazanma şansını yakalıyor. İşte Finansbank’ın en yeni otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasının ayrıntıları!

QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL Hediye

QNB Finansbank, tüm müşterilerinin faydalanabileceği yeni otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasıyla 100 TL dağıtıyor. QNB Finansbank’ın CardFinans banka kartı veya QNB First kredi kartı ile 01.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında otomatik ödeme talimatı veren herkese ParaPuan hediye kampanyası bulunuyor. Kampanya kapsamında 30 Nisan’a kadar QNB Finansbank müşterileri oluşturacakları her bir otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL değerinde olacak şekilde ParaPuan kazanabiliyor. Kampanya kapsamından en fazla 2 farklı otomatik ödeme talimatına kadar yararlanılabilmektedir. Böylelikle bir QNB Finansbank müşterisi otomatik fatura ödeme talimatından en fazla 100 TL’ye kadar ParaPuan kazanabilmektedir.

QNB Finansbank’ın yeni otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında kazanılan ParaPuan bakiyesinin kullanım ve geçerlilik süresi 25 gün olarak belirlendi. Kampanyadan kazanılan ParaPuan’ların Cardfinans veya QNB First kredi kartına yüklendiği günden itibaren tam 25 günlük bir kullanım süresi bulunur. Bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan bakiyesi otomatik olarak silinir. Kampanya haricindeki ParaPuan bakiyelerine ise işlem uygulanmaz. Kampanya kapsamında kazandığınız ParaPuan bakiyelerini tüm anlaşmalı QNB Finansbank anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir işlem alt üst limiti uygulaması olmadan, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Oluşturma

QNB Finansbank müşterileri şubeye gitmeden dakikalar içerisinde faturaları için otomatik ödeme talimatı oluşturabiliyor. QNB Finansbank otomatik fatura ödeme talimatı işlemleri QNB Finansbank Bireysel İnternet Şubesi, QNB Mobil şubesi ve yanı sıra QNB Finansbank Çağrı Merkezi kanallarından yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı oluşturulan ilgili fatura ödemesinin en geç 30.09.2022 tarihine kadar minimum 1 defa ödenmesi gerekmektedir.