Banka çekilişleriyle on binlerce TL’lik hediyeler kazanma şansını yakalayın. Üstelik ücretsiz çekiliş hakkı kazanabilir, bankacılık işlemleriyle şansınızı daha da arttırabilirsiniz. Bahar ayı sevincini kutlamanıza ortak olan bankalar, düzenledikleri çekiliş kampanyalarıyla müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. QNB Finansbank iPhone çekiliş kampanyası da 2022’de ücretsiz bir şekilde iPhone 13 sahibi olma şansını yakalamanızı sağlıyor. QNB Finansbank çekiliş kampanyasının tüm detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi

QNB Finansbank, 2022’de de yaptığı çekilişler ile tüm müşterilerine kazançlı çıkartmaya devam ediyor. Müşterilerine olan ilgi ve sevgisini göstermek üzere çeşitli kampanyalar düzenleyen QNB Finansbank, şimdi de iPhone 13 çekilişi düzenliyor. Üstelik bankanın düzenlediği çekiliş kampanyasında sadece iPhone 13 değil, aynı zamanda da iPad hediyesi kazanma şansı da bulunuyor.

QNB Finansbank’ın 3 adet iPhone 13 ve 9 adet iPad dağıttığı çekiliş kampanyasına, tüm müşterileri ücretsiz bir şekilde katılabiliyor. Ayrıca henüz QNB Finansbank müşterisi olmayan ve çekilişe katılım son tarihine kadar QNB Finansbanklı olan yeni müşterilerde katılabilme hakkına sahip olabiliyor. QNB Finansbank iPhone 13 ve iPad çekilişi kampanyasının geçerlilik süresi ise 31 Mart’a kadardır. 01.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında geçerli kampanyaya katılmak için tek yapılması gereken ise QNB Mobil uygulamasına giriş yapmaktır.

QNB Finansbank iPhone 13 ve iPad Çekiliş Kampanyasının Detayları

QNB Finansbank, Mart ayı sonuna kadar QNB Mobil uygulamasına giriş yapan tüm müşterilerine 1 çekiliş hakkını ücretsiz olarak veriyor. 31 Mart’ta sona erecek katılımlar çerçevesinde QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilecek çekilişte 3 kişi 16.299 TL değerindeki iPhone 13’e, 9 kişi ise 4.649 TL değerindeki iPad 32 GB 10.2 inch Wi-Fi Tablet bilgisayar hediyesini kazanma şansını yakalıyor.

Çekiliş 08.04.2022 tarihinde QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilecek. Çekilişte kazanan asil ve yedek talihliler 12.04.2022 tarihinde “Milliyet Gazetesi” üzerinden ve yanı sıra “kimkazandi.com” adresinden kamuoyuna duyurulacak. Ayrıca kazanan talihliler için kayıtlı olan adreslerine taahhütlü tebligat ile de bildirim gerçekleştirilecek. Kazanan talihlilerin, belirtilen süre içerisinde QNB Finansbank’a çekilişten kazandıkları hediyeyi almak için başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.