Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Tüm bu kolaylıklar, bankacılık ürünlerine olan talebi artırınca, bankalar arasındaki rekabet de artıyor. Bu rekabet ortamında öne çıkmak isteyen bankalar da oyunu kurallarına göre oynayarak, türlü kampanya ve promosyonlarla mevcut müşterilerine yenilerini eklemeye çabalıyor. Bu bankaların başında da QNB Finansbank geliyor. QNB Finansbank'ın yeni kampanyası herkesi büyülüyor!

Yılbaşı Harcamalarınız QNB Finansbank'tan!

QNB Finanasbank, yılbaşında müşterilerine benzersiz bir hediye veriyor. QNB Finanasbank müşterileri, Aralık ayı boyunca CardFinans ile yapacakları mobil ödemelerin toplam tutarının 150 TL’yi geçmesi durumunda harcama sözü vererek Hediye Para kazanabiliyor. Kampanya kapsamında en az 150 TL, en fazla 1.000 TL’ye kadar Hediye Para kullanılabiliyor. 150-500 TL arası kullanılan Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde kullanılan Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünü tamamlamak gerekiyor.

Her 100TL harcama ile 1 TL değerinde Hediye Para sözünüzü kapatılmış oluyor. Örneğin; 300 TL tutarında Hediye Para kullanılması halinde, 12 ay boyunca toplam 30.000 TL, aylık 2.500 TL harcama sözü verilmiş oluyor. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılıyor.

Hediye Para Kullanabilmek İçin Bir SMS Yetiyor!

QNB Finansbank'ın sunduğu bu kampanyadan faydalanabilmek için, alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılmak gerekiyor. Katılım içinse; ARALIK yazıp 2273’e göndermek yeterli oluyor. SMS gönderiminin ardından QNB Finansbank müşteri temsilcisi sizi arıyor ve telefonda onay vermeniz halinde kampanyaya katılımınız sağlanıyor.

Kampanyaya katıldıktan sonra kartla yapılacak alışverişlerin kampanya koşullarına uygun olması durumunda Ocak’ın ilk haftası Hediye Para kullanımı kadar iade karta yansıtılıyor. Hediye para kullanımı yalnızca yurt içinde yapılan alışverişlerde sağlanıyor. Bir takvim ayı içerisinde en fazla 15.000TL’lik alışveriş harcama sözüne sayılıyor. Kampanyadan, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren ve limiti en az 1,875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. QNB Finansbank sayesinde yüzler gülüyor!