Yaşamlarımızın teknolojiyle bezenmiş olması, gündelik yaşam sırasında pek çok servis ve ürünün abone tüketicileri olmamıza da sebep oluyor. Elektrik, internet, doğalgaz, cep telefonu, su gibi aboneliklere sahip olmak zorunda olduğumuz yaşam tarzımızda, bu aboneliklerin aylık olarak gelen faturalarını takip etmekse zaman zaman zorlaşıyor. Bazen unutulan bu faturaların ödemeleri nedeniyle yaşanan hizmet kesintileri, açma kapama ücretleri gibi ilave ücretlerinde ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Bu çerçevede bankaların Otomatik Fatura Ödeme adı altında sundukları bankacılık hizmetiyle, hesabınızdan ya da kredi kartınızdan bu aboneliklerin fatura ödemelerini otomatik bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kapsamda QNB Finansbank tarafından hazırlanan son kampanya, Eylül ayı içerisinde geçerli. 30 Eylül 2022 tarihine kadar, oluşturduğunuz her otomatik fatura ödeme talimatıyla, 40 TL para puan kazanabiliyorsunuz.

Faturalarını QNB Ödesin 40 TL Para Puan Kazan Kampanyası Özellikleri

1 Eylül tarihinde başlayan kampanya, 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Kampanyaya banka şubeleri, mobil uygulama veya internet şubesi aracılığıyla oluşturduğunuz Otomatik Fatura Ödeme Talimatları aracılığıyla katılabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz her fatura için 30 Eylül tarihine kadar 40 TL Para Puan kazanabilirsiniz. Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyadan, her müşteri en fazla 3 fatura ödeme talimatı oluşturarak, toplamda 120 TL para puan kazanabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Oluşturulan Fatura Ödeme Talimatlarının QNB Finansbank vadesiz hesaplarınızdan veya QNB Finansbank kredi kartlarından yapılması mümkün olabiliyor. Faturaların son ödeme tarihlerinde otomatik olarak ödemelerinizin yapılabilmesi sağlanıyor ve böylece abonelikler yoluyla elde edilen hizmetlerde bir kesinti yaşanması da engellenmiş oluyor.

Faturalarını QNB Ödesin 40 TL Para Puan Kazan Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

QNB Finansbank vadesiz hesap sahipleriyle birlikte, QNB First logosuna sahip kredi kartı sahipleriyle birlikte, Card Finans kredi kartı sahipleri otomatik ödeme talimatı oluşturabiliyor. Talimatlarınızı şubelere başvurarak oluşturabildiğiniz gibi, Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil uygulama aracılığıyla kendinizde yapabiliyorsunuz.

Müşteri bazında oluşturulan her yeni talimat sonrası, 40 TL Para Puan kazanıyorsunuz.  Kazanılan puanların kullanım süresiyse 25 gün olarak belirlenmiş. Talimatı oluşturduğunuzda hemen yüklenen para puanları, 25 günlük süreç içerisinde kullanmanız gerekiyor. Kullanılmayan puanlar, 25 günlük süre sonunda geri alınıyor.