2022'nin ilk günlerinde neredeyse tüm ürün gamlarına ve hizmetlere yapılan zamların ardından vatandaşlar geçim derdini düşünmeye devam ediyor, özellikle ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak zorunda olan kişiler bankaların sunduğu fırsatlardan yararlanarak hayatlarını bir şekilde idame ettirmeye çalışıyor. Kişilerin ve ailelerin ihtiyaç listelerinin sonu gelmeyince, vatandaşlar soluğu banka şubelerinde alıyor. Bankaların sunduğu cazip kredi ve kredi kartı fırsatlarından yararlanmak isteyen kişiler bu sayede birçok ihtiyacını giderebiliyor ancak gün sonunda borçlar ödenmeyecek seviyeye gelebiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Birçok farklı bankaya borcu olan kişiler aldığı maaş ile ne borçlarını kapatabiliyor ne de ay sonunu getirebiliyor. Böyle durumlarda ise vatandaşların yardımına yine bankalar koşuyor, borç transfer kredileri sayesinde vatandaşlar diğer bankalardaki borçlarını kapatarak sadece tek bir bankaya borç ödemesi yapabiliyor. Bugün sizler için borç transfer kredilerini incelemeye başladık, bakalım hangi banka diğerlerine nazaran daha cazip imkanlar sunuyormuş?

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Eğer sizin de farklı bankalarda kredi ve kredi kartı borçlarınız varsa QNB Finansbank'ın borç transfer kredisi ile tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz ancak Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilmediğini söylememiz gerekiyor. Sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı QNB Finansbank'a taşıyabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişilerin ise TC kimlik numaralarını 5030’a SMS olarak görmesi ya da QNB Finansbank Şubelerini ziyaret etmesi gerekiyor.

QNB Finansbank'ın borç transfer kredisinde faiz oranlarının %2,29'dan başladığını, vadenin ise 50.000 TL'ye kadar kredilerde 36 aya kadar uzadığını söylememiz gerekiyor. Eğer sizler de QNB Finansbank'tan 10.000 TL'lik borç transfer kredisi alırsanız her ay 427.41 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvuru Evrakları

Eğer sizler de QNB Finansbank'ın borç transfer kredisine başvurmak istiyorsanız, size en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret ederken şu evrakları da yanınızda götürmeniz gerekiyor:

  • Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti)
  • Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilginizin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su veya cep telefonu faturalarınızdan herhangi biri
  • Gelir belgesi