Alışveriş severlere müjde: QNB Finansbank siz doya doya harcayın diye kampanyaya her katılana anında 100 TL veriyor!

Artık herkes bankacılık ürünlerini kullanıyor. Kimi kredi çekiyor, kimi kredi kartı ile alışveriş yapıyor, kimi ise birikimlerini mevduat hesabında değerlendiriyor. Teknoloji geliştikçe bankaların müşterilerine sundukları imkanlar yelpazesi de genişliyor. Hal böyle olunca bankacılık ürünleri daha da fazla tercih edilir hale geliyor.

Bankacılık ürünlerine olan talebin artışı, bankalar arasında da ciddi bir rekabet başlatıyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkarak kendini göstermek isteyen bankalar, türlü kampanya ve promosyonlarla müşterilerin dikkatini çekmek için ellerinden geleni yapıyor. Bazı bankalar kredi faizlerini düşürüp vadeleri uzatırken, bazı bankalar da hediye puanlar ve kredi kartı avantajları sunarak müşteri portföylerini genişletmek için çabalıyor. Bu bankaların başında da QNB Finanasbank geliyor.

QNBFinanasbank'tan Herkesi Sevindiren Parapuan Kampanyası Geliyor!

qnb-4

QNB Finansbank, otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası ile herkese 100 TL hediye parapuan veriyor. Kampanyadan faydalanabilmek için bireysel kredi kartınız veya vadesiz hesabınızdan üzerinden 18 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz yeterli oluyor. Bu şartı yerine getirenler talimat başına 50 TL olmak üzere toplamda 100 TL'ye kadar hediye parapuan kazanabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kampanya 18 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınız veya vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerli oluyor. Bu süre içerisinde iptal edilip tekrar verilen talimatlar için ödül kazanılamıyor. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Mart 2022 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi ve talimatların 29 Nisan 2022 tarihine kadar açık olması gerekiyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Vermek Yeterli Oluyor!

QNB 2-2

Hesaptan verilen talimatlar için 30 Aralık tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi şart koşuluyor ve kazanılan ParaPuan 30-31 Aralık 2021 tarihlerinde CardFinans Nakit kartına,  kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği aydan sonraki ay CardFinans veya QNB First bireysel kredi kartınıza yükleniyor.

Kampanya sadece CardFinans kredi kartı ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerli oluyor. Kampanya kapsamında tanımlanan hediye para puanların geçerlilik süresi 25 gün olarak belirleniyor ve bu süre içerisinde kullanılmayan puanlar siliniyor.

Söz konusu kampanya müşteri bazlı olup, her müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabiliyor. ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemiyor.