QNB Finansbank'ın bu kampanyası ile son model bir İphone 12 sahibi olmak artık çok kolay!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Günümüzde hepimiz akıllı cep telefonları kullanıyoruz. Bütün işlerimizi bu telefonlardan hallediyoruz ve neredeyse elimizden hiç düşürmüyoruz. Zamanla eskimeye başlayan telefonlarımızı değiştirme gereği duysak da piyasadaki telefon fiyatları bu duruma pek de izin vermiyor. Birbirinden pahalı telefonları almak yerine bize sunulan kampanyaları kovalıyoruz. Eğer sizin de telefonunuzu değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa fakat aradığınız uygun fırsatı hala bulamadıysanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. QNB Finansbank'ın vatandaşlara sunduğu bu büyük kampanyayı duyduğunuzda yepyeni bir İphone 12 sahibi olabilmek için harekete geçeceksiniz. İşte, ayrıntılar!

QNB Finansbank İle Akıllı Bankacılıkta Yeni Devir!

qnb

Banka işlemlerini bilirsiniz; günlerce süren işlemler, saatlerce sıra beklemek, sizin için uygun fırsatı yakalamak için şube şube gezmek ve çok daha fazlası. Çağımızda her şeyin kolaylaşması gibi banka işlemleri de artık oldukça kolaylaştı ve saydığımız bütün bu çileli süreç rafa kaldırıldı. Artık evinizde, elinize cep telefonunuzu alarak günlerce süren işlemleri birkaç dakikada halledebilirsiniz. Mobil bankacılığın sağladığı bu fırsatlar ile size sunulan onlarca kampanyayı internetten ya da mobil uygulamalardan öğrenebilirsiniz. 

QNB Finansbank, Türkiye'de mobil bankacılığın öncülerinden biri. QNB Mobil uygulaması ile Türkiye'nin dört bir yanında size bankacılık hizmeti sunan QNB Finansbank, bankacılık işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde halletmenizi sağlıyor ve size büyük fırsatlar veriyor. Üstelik bunca kolaylığın yanında QNB Finansbank'ın, QNB Mobil uygulaması kullanıcılarına sunduğu farklı kampanyalar da cabası.

QNB Mobil Sayesinde İphone 12 Kazanın!

qnbfinans

QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi. 2021, 1 Eylül - 30 Eylül tarihleri arasında yenilenen ve sunduğu avantajları arttıran QNB Mobil uygulamasına giriş yapan her QNB Finansbank müşterisi, İphone çekilişine dahil oluyor ve yepyeni bir İphone 12 kazanma fırsatı yakalıyor. 18 şanslı müşteriye verilecek olan İphone 12 çekilişine talep şimdiden oldukça fazla. Eğer hala QNB Finansbank kullanıcısı değilseniz telefonunuza Google Play Store ve App Store'dan QNB Finansbank uygulamasını indirebilir, QNB Finansbank'ın avantajlı dünyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için QNB Finansbank müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz.