QNB Finansbank'tan müşterilerinin yüzünü güldüren büyük fırsat!

QNB Finansbank, bu zamana kadar sunduğu birbirinden farklı fırsatlar ile milyonlarca müşterisinin yüzünü güldürmeyi başardı. Verdiği krediler ile vatandaşları ev, araba sahibi yapan QNB Finansbank; aynı zamanda internet bankacılığındaki gelişmeleriyle de büyük kolaylıklar sağlıyor. Şimdilerde çok kısıtlı bir süre için geçerli olan otomatik fatura ödeme kampanyası ile müşterilerine 100 TL veren QNB Finansbank, şimdiden oldukça büyük bir talep görüyor. İşte ayrıntılar!

Anında 100 TL Hesabınıza Yatsın!

atm para

İnternet bankacılığının gelişmesi ile günlerce süren banka işlemleri ve saatlerce beklenilen banka sıraları bir son buldu. QNB'nin resmi internet sitesinden ya da QNB Finansbank mobil uygulamasından gerçekleştirebileceğiniz banka işlemleri, herkese büyük bir kolaylık sağlıyor. QNB Finansbank, bu durumu daha da ilerleterek fatura ödemelerini de internet üzerinden halledilebilir bir hale getiriyor ve bununla birlikte müşterilerine büyük avantajlar sunuyor.

qnb

Hemen şimdi QNB Finansbank ATM'lerinden, mobil uygulama ya da internet sitesinden  faturalarınızı yeni bir ödeme düzeneğine oturtarak, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir ve bu büyük kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz. 

QNB Finansbank, vadesiz hesabınızdan vermiş olduğunuz otomatik fatura ödeme talebinin ardından fatura ödeme talimatlarınız için; 2 talimata 50 TL, 3 talimata 75 TL ve 4 talimata tam 100 TL ParaPuan veriyor. Siz de bir yandan evinizde oturduğunuz yerden fatura ödeme işleminizin gerçekleştirilmesini istiyor bir yandan da QNB Finansbank'ın verdiği ParaPuan armağanından yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi harekete geçebilirsiniz.

Başvuru Yapmak Oldukça Basit!

qnbfinans

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

QNB Finansbank'ın bu fırsatından anında yararlanabilirsiniz. Bunun için uzun işlemler gerçekleştirmenize hiç gerek yok! Telefonununuzdan başvuru yapmak için; FATURA yazarak 2273'e SMS atabilirsiniz. Başvuru talebiniz değerlendirilmeye alındıktan çok kısa bir süre sonra size geri dönüş sağlanır ve QNB Finansbank'ın bu büyük avantajından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya süresi oldukça kısıtlı olduğu için elinizi çabuk tutmakta fayda var. QNB Finansbank'ın bu avantajlı fırsatı 23 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi için QNB Finansbank'ın resmi internet sitesine girebilir ya da QNB Finansbank müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. QNB'nin avantajlı dünyasından yararlanmak işte bu kadar kolay!