Bankalar yaşanan ekonomik sıkıntılar sırasında, oluşan nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik sürekli yeni ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu süreçte, başvurulan kredilerin kolay ve süratli şekilde onaylanması, geri ödeme sırasında gösterilen çeşitli kolaylıklar en fazla başvurulan yöntemler arasında yer alıyor. Sizler için 3 ay geri ödeme ertelemesi fırsatı sunan bankaları araştırdık.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

TEB hazırladığı bankacılık ürünleriyle, müşterilerine en fazla olanak sağlayan bankalar arasında yer alıyor. 100.000 TL üst limitli olarak sunulan ihtiyaç kredisinin en uzun vade seçeneği 50.000 TL’ye kadar 36 ay oluyor.

50.000 TL ve üzeri krediler için yasa gereği uygulanan en uzun vade 24 ay olabiliyor. Banka yeni müşteriler için ve diğer kredi başvurusu yapanlar için, çeşitli avantajları da sunuyor. Buna göre bankanın yeni müşterisi olanlar için uygulanan kredi faiz oranı % 1,91. %1,91’den başlayan faiz oranları, kredi başvurusu yapan tüm müşterilerin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.
Bankadan kullanılan krediler için, 3 ödeme ertelemesi seçeneği bulunuyor. Ancak 3 ay ertelemeyle verilen tüm kredilerin yasa gereği süresi en fazla 36 ay olabiliyor. Dolayısıyla krediler, 33 eşit taksitle geri ödeniyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

3 Ay Erteleme Seçenekli Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank 100.000 TL üst limitli olarak sunduğu İhtiyaç Kredisi ürününde, en fazla 36 ay vade uyguluyor. Yasal mevzuat gereğinde, 50.000 TL olan kredilerde uygulanabilecek en uzun vade 36 ay olabiliyor. Bunun yanında 50.000 TL ve üzerindeki tüm kredilerde uygulanabilen en uzun vade oranı 24 ay.
Akbank kendi müşterilerin imzasız direkt kredi uygulamasıyla süratli bir hizmet sunuyor. Kredi başvurularını mobil şube, internet şubesi, telefon şubesi, banka şubeleri ya da kredimakbankta.com üzerinden hemen yapabiliyorsunuz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi diğer bankalarda olduğu gibi en fazla 36 ay vadeyle sunuluyor. % 1,89 gibi son derece düşük bir faiz oranıyla sunulan kredi için geniş başvuru seçenekleri bulunuyor. 08502208573 numaralı Alo Kredi hattına başvurabilir, QNB Mobil veya internet şubesini kullanabilir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinde ki “ Hemen Başvur” seçeneğine tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka tüm kredilerde 3 ay erteleme avantajı sunuyor.