Gündelik hayatımızın içinde çoğu kez acil nakit ihtiyacı hissettiğimiz dönemler oluyor. Böyle dönemlerde ise akıllara ilk olarak bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları geliyor ancak bankalardan kredi alabilmek oldukça zor ve meşakkatli. Birçok evrağın tamamlanması, size en uygun faiz oranını sağlayan bankayı araştırmak, şubelerde sıra beklemek ve daha birçok şey. Üstelik tüm bu adımları tamamladıktan sonra bile bankaların size kredi verip vermeyeceği de belli değil, eğer kredi notunuz düşükse ya da gelir belgeniz yoksa büyük ihtimalle bankalar size ihtiyaç kredisi kullandırımı yapmayacaktır.

Bu tip durumlarda ise bankaların sunduğu başka bir finansman ürünü akıllara geliyor. Nakit avans! Kredi kartı sahiplerinin kullanabildiği nakit avanslar mini kredi yerine geçiyor diyebiliriz, eğer sizler de kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapıyorsanız sizlere daha önceden tanımlanmış nakit avans limitiniz sayesinde günün her saati ATM'lere giderek 20.000 TL'ye kadar nakit kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bugün sizler için bankaların sunmuş olduğu nakit avans kampanyalarından bahsedeceğiz!

Halkbank Taksitli Nakit Avans

Halkbank'ın sunduğu taksitli nakit avans sayesinde Paraf kredi kartı sahipleri günün istedikleri saati anında 15.000 TL'ye kadar nakit avans kullanabiliyor. Üstelik aldığınız nakit avansınızı %1,80'lik sabit faiz avantajı ve 12 aya kadar varan vade seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz. Taksitli Nakit Avans'ı Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve 0850 222 0 400 Dialog kanalları üzerinden kullanılabilirsiniz. Eğer sizler de Halkbank'ın sunduğu taksitli nakit avanstan faydalanarak 1000 TL çekerseniz, 12 ay boyunca 95,49 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa ve QNB Finansbank'ın CardFinans'ına sahipseniz anında 15.000 TL'ye varan taksitli nakit avans kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Başvurular ise; QNB Finansbank İnternet Şubesi, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ve size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden yapılıyor. Aldığınız taksitli nakit avansınızı 12 aya varan vade ve %1,80 faiz oranıyla ödeyebilirsiniz. Eğer sizler de QNB Finansbank'tan 10.000 TL'lik nakit avans kullanırsanız 12 ay boyunca 954,94 TL ödüyorsunuz.