Ödemekte zorlandığınız borçlarınızı düşünmekten sıkıldıysanız buraya! QNB Finansbank ve ING sizi borç derdinden kurtarıyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 pandemisi sebebiyle hemen hemen her sektörde işler durma noktasına geldi. Pandemiden önce çekilmiş olan krediler ve de kullanılmış olan kredi kartı borçları da ne yazık ki bu zor dönemde ödenemedi. Bankaların bu durumla ilgili düzenlemeleri, işleri kredilere teminat olarak gösterilen gayrimenkullerin satışına kadar götürdü. Hal böyle olunca da borçlu kişiler iyice dara düştü.

Henüz yasal takibe düşmemiş, ancak ödenemeyen krediler içinse QNB Finansbank ve ING'den büyük bir kolaylık geldi. Türkiye'nin yükselişe geçen bankalarından ING ve QNB Finansbank, borç kapatma kredisini duyurarak borçluları sevindiren haberi verdi. İşte o borç kapatma kredilerinin detayları!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

qnb 13

QNB Finansbank, borç kapatma kredisi ile, diğer bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak uygun faiz oranları, her bütçeye uyan vade seçenekleri ve sizleri zorlamayan ödeme şekilleriyle rahat rahat ödemenize imkan tanıyor.

Finansbank borç kapatma kredisinin faiz oranları %1,49, %1,99 ve %2,27 şeklinde, kredi kullanacak kişinin KKB notuna göre değişiklik gösteriyor. KKB puanı yüksek olan müşteriler daha uygun faiz oranlarından faydalanırken, her şartta 36 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

QNB Finansbank borç kapatma kredisine TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek veya en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret ederek ön başvuru yapılıyor. Ön onay alındıktan sonra işlemler gerçekleştiriliyor ve kesin onayın ardından onaylanan kredi tutarı diğer bankalara EFT yapılarak borçlarınız kapatılıyor.

ING Borç Kapatma Kredisi

ING-2

Diğer bankalarda bulunan borçlarıyla başedemeyenlere bir destek de ING'den geliyor. ING, ödeme performansına göre değişkenlik gösteren faiz oranlarıyla, tüm borçlarınızı tek bir noktada toplayıp kolaylıkla ödemenizi sağlayan bir kredi imkanı sunuyor.

ING borç kapatma kredisinin faiz oranları, müşterinin ödeme performansıyla ters orantılı olarak %1,59 ile %2,59 arasında değişiyor. %1,59 faiz oranı yalnızca KKB notu 1850 ve üzerinde olan müşteriler için geçerli sayılıyor. Notu bu puanın altında kalan müşteriler ise %2,59 faiz oranı ile ING borç kapatma kredisinden faydalanabiliyor.

ING borç kapatma kredisi kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Böylece ING Bank müşterileri kendileri için en uygun tutarı ve vadeyi seçip, borçlarını tek bir çatı altında toplayabiliyor. ING borç kapatma kredisine internet bankacılığı, INH mobil uygulaması ve de tüm ING Bank şubelerinden başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında diğer bankalara EFT yoluyla transfer edilerek borçlarınız kapatılıyor.