Gündelik hayatımızda çoğu kez nakit ihtiyacı hissedebiliyoruz, özellikle de yeni yıl ile birlikte yapılan son zamların ardından ailelerdeki ihtiyaç listeleri uzamaya devam ederken alım gücü bir hayli düşünce vatandaşlar kara kara ne yapacağını düşünür oldu. Bu tip durumlarda hayatını idame ettirmeye çalışan kişiler kredi seçeneğine yöneliyor olsa da orada da yüksek faizler ve uzun başvuru süreci bizleri bekliyor. Bu kadar prosedüre takılmak istemeyen kişiler için ise kredi kartından çekilen nakit avanslar kurtarıcı bir hale geliyor. Eğer sizin de cebinizde kredi kartınız varsa anında istediğiniz bankadan nakit avans kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bugün sizler için TEB ve QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu nakit avans fırsatlarını araştırdık, bakalım hangi banka müşteri için daha cazip fırsatlar sunmaya hazırlanıyormuş?

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

TEB Taksitli Nakit Avans

Türkiye'nin sevilen bankalarından olan TEB, müşterilerinin nakit ihtiyacı için düğmeye bastı. Eğer sizin de cebinizde TEB kredi kartınız varsa istediğiniz an, istediğiniz zamanda anında taksitli nakit avans kullanabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ancak her müşteri kredi kartlarından nakit avans kullanma şansına sahip olamıyor. Sadece kredi kartı borçlarınızı düzenli ödeyen kişilerin nakit avans limitleri bulunuyor, bu limit ise sizin kredi kartınıza ve kredi notunuza bağlı oluyor. Ayrıca TEB'ten kullanabileceğiniz minimum nakit avans 250 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. Aldığınız nakit avansınızı 12 aya varan vadeler ve %1.98'lik faiz oranı ile geri ödemeye başlayabilirsiniz. Taksitli Nakit Avans işlemlerini TEB ATM’leri, CEPTETEB İnternet Şubesi ve 0850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi’nden yapılabilirsiniz.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabileceğiniz bir diğer banka ise QNB Finansbank olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizler de QNB Finansbank müşterisiyseniz anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz, başvurularınızı ise QNB Finansbank İnternet Şubesi, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ve size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Aldığınız nakit avansınızı 12 aya varan taksitlerle ve %1.98'lik faiz oranıyla geri ödeyebilirsiniz.