Nakite ihtiyacı olanlara müjde: O bankalar anında 15 bin TL kredi veriyor! Nakit ihtiyaçları anında gideriliyor, yüzler gülüyor!

Hayat şartları günden güne zorlaşıyor. Pandemi koşulları da tüm bu zorlukların tuzu biberi oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kapanmalar her ne kadar bu anlamda işe yarasa da ekonomik anlamda ciddi çöküntüler yaratıyor. Hal böyle olunca da vatandaşın nakit ihtiyacı artıyor, bu ihtiyacı karşılamak isteyenler nakit avans çekmeye yöneliyor. Bu aşamada vatandaşa destek QNB Finansbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan geliyor.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

qnb-1

QNB Finansbank, acil nakit ihtiyaçlarınıza ilaç gibi bir çözüm sunuyor. CardFinans’ınızla anında kullanabileceğiniz taksitli nakit avans uygulaması sayesinde acil para ihtiyaçlarınızda kara kara düşünme devri bitiyor, tüm ihtiyaçlarınız QNB Finansbank sayesinde çözüme ulaşıyor.

QNB Finansbank’ın CardFinans kredi kartı ile kullanabileceğiniz taksitli nakit avans en az 300 TL, en fazla 15 bin TL olarak sınırlandırılıyor. Bu avantajdan yalnızca asıl kartlar faydalanabiliyor, ek kart ve sanal kartlarla taksitli nakit avans kullanmak mümkün olmuyor. Taksitli nakit avans kullanımlarında vade süresi 6, 9,12 ve 18 taksit olarak belirleniyor. 18 ay vadeyle CardFinans’ınızla kullanacağınız 15 bin TL taksitli nakit avansın toplam geri ödeme tutarı 18.610,40 TL, aylık taksitleri ise 1.033,93 TL oluyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

ZİRAAT 2-1

Acil nakit ihtiyaçlarınız için en efektif çözümlerden biri de Ziraat Bankası’ndan geliyor. 12 aya varan vadelerle 10 bin TL’ye kadar taksitli nakit avans çekme imkanı sunan Ziraat Bankası, nakit avans kullanımlarında herhangi bir ücret almıyor. Bu işlem için alt limit ise 100 TL olarak belirleniyor.

Ziraat Bankası tarafından sunulan taksitli nakit avans işlemi tüm Ziraat Bankası atmlerinden, Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden, internet bankacılığından ya da çağrı merkezinden gerçekleştirilebiliyor. Atmler aracılığıyla kullanılan nakit avanslarda limit, atmden çekilebilecek günlük tutar ile sınırlandırılıyor. Online kanallardan kullanılan nakit avans ise anında vadesiz mevduat hesabınıza yatıyor.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

vakıfbank 1-1

Vakıfbank da acil para ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm sunan bankalar arasında yer alıyor. %1,98 faiz oranı ile taksitli nakit avans veren Vakıfbank, bu işlem için %1 komisyon alıyor. Nakit avans kullanımları kredi kartı limiti ile sınırlandırılırken, atmlerden çekilecek nakit avans limiti günde 4 bin TL’yi geçemiyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank taksitli nakit avans, tüm Vakıfbank atmleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden kullanılabiliyor. Online kanallardan kullanılan nakit avans tutarı anında hesabınıza aktarılıyor. Böylece nakit ihtiyacınız gideriliyor, geri ödemeler de cebinizi yormuyor.