QNB Finansbank sürekli yeni teknolojiler ve hizmetler sunarak, bankacılığın çehresini değiştirmeye devam eden bir vizyona sahip. Banka yeni müşterileri kazanabilmek içinde hayli özel ve ileri bir yönteme başvuruyor. 28 Şubat 2022 tarihine kadar, QNB Finansbank müşterisi olduğunuzda, CardFinans kredi kartınızla kullanmak üzere 300 TL Hediye para kazanabiliyorsunuz.

İstediğiniz Yerden QNB Finansbank Müşterisi Olabilirsiniz

QNB Finansbank Mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek, bankaya gitmenize gerek kalmadan banka müşterisi olabilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazınıza indirdikten sonra, “Yeni Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğini işaretlemeniz, “Görüntülü Görüşme” yönlendirmesini başlatmanızı sağlıyor. Yapacağınız görüşme sonrasında, ilgili bilgilerin karşılıklı alınmasından sonra, doğrudan bankanın müşterisi oluyorsunuz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi


Bu özel olanaktan 28 Şubat 2022 tarihine kadar faydalandığınızda, CardFinans Kredi kartınıza 300 TL Hediye Para Puan kazanıyorsunuz. Harcamalarınızda kullanacağınız 300 TL para puan için, her 100 TL harcamanız için 1 TL hediye para puan kazanma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Kampanya Koşulları

  • 28 Şubat 2022 tarihine kadar, QNB Finansbank Mobil uygulaması kullanılarak yeni müşteri olunması gerekiyor.
  • 300 TL olan hediye para puan için, her 100 TL harcamanızda 1 TL geri ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Buna göre 1 yıl içerisinde aylık 2500 TL harcama sözü veriyorsunuz.
  • Cardfinans ile yaptığınız harcamaların, kampanya koşullarına uygun olması durumunda, cep telefonunuza gelen SMS’i onaylayarak kampanya katılımını gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Katılım onayınız gerçekleştiğinde, kartınıza ilgili harcamada geçerli hediye para puan tutarı kartınıza iade ediliyor.
  • Kampanyadan kart limiti 1850 TL ve üzeri olan CardFinans müşterileri faydalanabiliyor. Sadece yurt içi alışverişlerde yapılan harcamalarda Hediye Para Puan kazanılabiliyor.
  • Harcama sözü verdiğiniz tutarı öğrenebilmek için, “KALAN” yazarak 2273’e SMS göndermeniz yeterli oluyor. Gelen cevap SMS aracılığıyla, ne kadar harcama yapmanız gerektiğini sürekli takip edebilirsiniz.

QNB Finansbank Müşterisi Olmak İçin Acele Edin

Bankanın müşterisi olmak istiyorsanız, 28 Şubat tarihine kadar devam eden bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Bankanın müşterisi olabilmek için, akıllı cihazınıza indireceğiniz QNB Mobil uygulaması yeterli oluyor. İstediğiniz her yerden ve her zaman bankanın yeni müşterilerinden biri olabilirsiniz. Dolayısıyla bu özel kampanyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.