Uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme olanakları ile ihtiyaç kredisi olanaklarını sunan avantajlı bankalardan birisi de QNB Finansbank. Bankanın 36 aya varan geri ödeme seçenekleri ile sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,39’dan başlıyor. İster eğitim, ister sağlık, isterse eşyalarınızı yenilemek için olsun, dilediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için işte detaylar! 

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

qnb 1-2

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu kredi alternatiflerinden birisi de 3 ay ertelemeli kredi seçeneği. Bu seçenekle ihtiyaçlarınızı hemen karşılarken geri ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı rahatça karşılama olanağı yakaladıktan sonra taksit ödemelerine başlayarak bütçenizi zorlamamış olursunuz. QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu diğer kredi seçenekleri ise şu şekilde:

Tanışma Kredisi: Farklı bir banka müşterisi olup, QNB Finansbank’tan son 1 yıl içerisinde herhangi bir kredi kullanmadıysanız tanışmaya özel oranlardan yararlanabilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay süresince QNB Finansbank’tan çekeceğiniz kredide sizleri özel teklifler bekliyor.

Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm banka borçlarınızı QNB Finansbank’ta toplayarak ödemelerinizi sistemli bir hale getirebilirsiniz.

Kamu Çalışanına Özel Kredi: Kamu çalışanlarına avantajlı faiz oranları ve 3 ay erteleme olanağı sağlayan bir ihtiyaç kredisidir.

Finansmaaş Kredisi: Maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilere özel ihtiyaç kredisidir.            

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

qnb 2-3

Eğer zaten QNB Finansbank’ta bir hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna anında itiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra QNB Finansbank müşterisiyseniz 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattından da başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra KrediGO aracılığıyla  ya da TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Evraklar

qnb3-1

QNB Finansbank ihtiyaç kredinizi almak için gerekli olan belgeler ise şu şekildedir:

  • Bankanın ihtiyaç kredisi başvurunuz sonrasında sizden isteyeceği genel evraklar şöyledir:
  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • İkametgah belgesi ya da sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri
  • Gelir Belgesi (Ücretliler: Maaş bordrosu - Serbest meslek sahipleri ya da ticaret erbapları: Son yıla ait vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi – Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı - Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı)