QNB Finansbank, rakiplerinden öne geçmek için benzersiz bir kampanya başlattı; faturalarınızı ödüyor!

Hayat pahalılığının artması, her gün daha çok nakit ihtiyacı doğurdu. Hal böyle olunca çekilen kredilerin veya kullanılan kredi kartlarının miktarı bir hayli arttı. Bu da bankaların müşteri portföylerini genişletmek için türlü yollara başvurmasına sebep oldu. Gerek kredi ürünleri, gerek promosyonlarıyla müşteriyi cezbetmeye çalışan bankalar, türlü türlü kampanyalara imza attı.

Bazı bankalar faizsiz kredi verirken, bazıları da mevduat faizlerini arttırdı. Tüm bunların arasında QNB Finansbank bambaşka bir kampanya ile müşterilerinin kalbini çaldı. QNB Finansbank, müşterilerinin fatura ödemeleri için para vermeye başladı! İşte o kampanyanın detayları.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

QNB Finansbank Fatura Ödemelerinize Destek Oluyor!

qnb

QNB Finansbank'tan yüzleri güldüren bir kampanya geliyor. Finansbank, otomatik ödeme talimatı veren tüm müşterilerine 100 TL'ye varan Para Puan hediye ediyor. Böylece herkes alışverişin keyfini doyasıya yaşıyor. Kampanya 23 Ağustos-30 Eylül 2021 tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi veya ATM’leri aracılığıyla, QNB Finansbank vadesiz hesaptan verilecek yeni otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli oluyor.

QNB Finansbank, vadesiz hesbınızdan vereceğiniz 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL, 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı için 75 TL ve 4 adet otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL'ye varan Para Puan hediye ediyor. Ancak bu kampanya yalnızca yeni verilen otomatik ödeme talimatları için geçerli olup, kampanya süresi içerisinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamıyor.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık Üzerinden Başvurulabiliyor

qnbfinans

Ödül kazanımının gerçekleşmesi için, talimat verilen faturaların 31 Ekim 2021 tarihine kadar en az 1 kere otomatik olarak ödenmesi gerekiyor. Ayrıca talimatların 31 Mart 2022 tarihine kadar talimatın açık  olması şart koşuluyor. Aksi taktirde verilen Para Puanlar siliniyor. Şayet o tarihe kadar para puanlar kullanılmışsa, verilen para puan tutarı vadesiz hesabınıza borç olarak kaydediliyor.

Kampanyadan faydalanmak için, Bireysel Cep Şube ve İnternet Şube kanallarında HEMEN KATIL butonuna tıklamak ya da FATURA yazıp 2273'e SMS göndermek yeterli oluyor. Verilen talimatlar için kazanılan ParaPuan’lar 1-5 Kasım 2021 tarihlerinde CardFinans Nakit Kartınıza yükleniyor. Puanların kullanım süresi 25 gün ile sınırlandırılıyor. Bu süre içerisinde kullanılmayan Para Puanlar, otomatik olarak siliniyor.