Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünleri, acil nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlara rahat nefes aldırıyor. Pandemi döneminde ekonomide yaşanan dalgalanmalar, vatandaşın nakit gereksinimlerini de arttırıyor. Bu dönemde vatandaşın bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerine olan talebi de ciddi bir artış yaşıyor. Bankalar ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla vatandaşlara çok daha uygun koşullarda nakit ihtiyaçlarını karşılayabilme fırsatı sunuyor. QNB Finansbank ertelemeli ihtiyaç kredisiyle herkes için çok cazip koşullarda kredi kullanma fırsatı sunuyor.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank, 2022’de ihtiyaç kredisi kampanyalarına devam ediyor. Yeni yılla birlikte gelen yeni ihtiyaçlar için vatandaşlara QNB Finansbank tarafından 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Krediyi kullandıktan 3 ay sonra ilk ödemenizi yapmaya başlayarak, ekonomik açıdan rahat bir nefes alabilmeniz mümkün oluyor. QNB Finansbank Tanışma Kredisi adıyla sunduğu ihtiyaç kredisi tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 3 ay sonra başlayan ödeme takvimiyle büyük bir rahatlama sağlıyor. Üstelik 3 ay ertelemeli dönem dahil olacak şekilde toplam 36 aya varan vade imkanından yararlanabiliyorsunuz.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank’ın Tanışma Kredisi ürünüyle ilk 3 ay ödeme yapmadığınız bir ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın sloganıyla sunulan tanışma kredisinde 36 aya varan vade imkanından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik 36 ay vadeli ve 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinde yalnızca %1.89 kredi faiz oranı uygulanıyor.

QNB Finansbank tanışma kredisini 30.000 TL limitli olarak kullandığınızda 36 ay vadeden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca %1.89 kredi faiz oranıyla 30.000 TL’lik ihtiyaç kredinizde aylık 1.228.24 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz. Toplam geri ödeme tutarı ise 44.216.41 TL oluyor.

Tanışma kredisi başvuru işlemlerini QNB Finansbank çağrı merkezinden, internet şubesinden ve QNB Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız başvurular anında değerlendirmeye alınarak, aynı gün içerisinde sonuçlanır. Onaylanan kredi limitlerinizde doğrudan QNB Finansbank Vadesiz TL hesabınıza kullanma hazır olacak şekilde aktarılır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisinden 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kullanım gerçekleştirebilirsiniz.