Evlilikten tatile, eğitimden sağlığa birçok ihtiyacınız için kullanabileceğiniz uygun faizli ihtiyaç kredileri QNB Finansbank’ta.

QNB Finansbank, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme olanakları ile eğitimden sağlığa, tatilden tadilata birçok ihtiyacınızı karşılamanız için oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Tüm bireysel ihtiyaçlarınız için dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için işte detaylar! 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredileri

QNB 3-1

Birbirinden farklı ihtiyaçlarınız için değerlendirebileceğiniz ihtiyaç kredisi olanaklarından birisi de QNB Finansbank’ta. Banka tarafından hazırlanana ve her türlü ihtiyacınız doğrultusunda kullanabileceğiniz birbirinden farklı ihtiyaç kredisi paketleri ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Hem de 36 aya varan geri ödeme olanakları ve %1,39’dan başlayan faiz oranı ile. İşte bu kredilerden bazıları:

Kolay Ödemeli Kredi: Bu kredi türünü seçtiğinizde, ihtiyacınızın olduğu dönemde taksitleriniz düşük tutarlarda belirlenir.

Tanışma Kredisi: Farklı bir banka müşterisi iseniz ve QNB Finansbank’tan son 1 yıl içerisinde herhangi bir kredi kullanmadıysanız tanışmaya özel oranlardan yararlanabilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay süresince QNB Finansbank’tan çekeceğiniz kredide sadece size özel avantajlar taşır.

Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm bankalara olan borçlarınızı QNB Finansbank’ta toplayarak ödemelerinizi sistemli bir hale getirebilirsiniz.

Kamu Çalışanına Özel Kredi: Bu kredi, yalnızca kamu çalışanlarına özel avantajlı faiz oranları ve 3 ay erteleme olanağı sağlayan bir ihtiyaç kredisidir.

Finansmaaş Kredisi: Bu kredi ise maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilere özel olarak sunulan ihtiyaç kredisidir.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: Bu kredi ile ihtiyaçlarınızı şimdi karşılarken ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Üstelik birbirinden farklı seçeneklerle sunulan bu kredilere başvurmak oldukça kolay. Eğer QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak ya da 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattını arayarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra KrediGO aracılığıyla veya, TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak da anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Evraklar

QNB 1-1

Cep Telefonlarına 30.000 TL Ödemeye Son! Gümrüğe Takılan Sıfır Samsung ve iPhone'lar Sadece 3000 TL'ye Satışta Cep Telefonlarına 30.000 TL Ödemeye Son! Gümrüğe Takılan Sıfır Samsung ve iPhone'lar Sadece 3000 TL'ye Satışta

Bankanın ihtiyaç kredisi başvurunuz sonrasında sizden isteyeceği genel evraklar şöyledir:

  • Başvuru formu                 
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • İkametgah belgesi ya da sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri
  • Gelir Belgesi