Bu Ramazan’da da market ve diğer tüm gıda harcamalarınızda indirim ve WorldPuan fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ramazan sofralarına zenginlik ve ekonomi getiren banka Ramazan kampanyaları, bu yılda yine sofralarınızı şenlendiriyor. Yapı Kredi Bankası geleneksel Ramazan kampanyasıyla tüm gıda ve market harcamalarınıza 150 TL değerinde WorldPuan hediye ediyor. İşte Yapı Kredi Ramazan kampanyasının ayrıntıları ve WorldPuan kazanmak için yapmanız gerekenler!

Yapı Kredi’den Ramazan’a Özel 150 TL WorldPuan

Yapı Kredi Bankası, 2022 Ramazan ayında da müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Banka Ramazan ayı boyunca geçerli olacak market ve gıda harcamalarına özel 150 TL değerindeki WorldPuan kampanyasıyla, mutfak ve sofralarınıza bereket getiriyor. Yapı Kredi Bankası, gıda marketlerinin yanı sıra kasap, manav ve şarküteri gibi sektörlerde yapılacak tek seferdeki ikinci ve sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişe toplamda 150 TL değerinde WorldPuan kazandırıyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yapı Kredi Ramazan kampanyası 01.04.2022 ile 08.05.2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler arasında Yapı Kredi müşterileri gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde yapacakları ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerinden sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişe 15 TL değerinde WorldPuan kazanıyor. Böylelikle Yapı Kredi müşterileri Ramazan boyunca ilk 200 TL ve üzeri alışverişinden sonraki 10 farklı 200 TL ve üzeri alışverişine 15’er TL’den olacak şekilde toplamda 150 TL değerinde WorldPuan kazanıyor.

Yapı Kredi Ramazan Kampanyası Başvuru Kanalları

Yapı Kredi müşterilerinin Ramazan kampanyası kapsamında 150 TL’ye varan WorldPuan kazanmak için alışveriş yapmadan önce, kampanyaya kaydını yaptırmaları gerekmektedir. Kampanyaya kayıt yaptırmadan gerçekleştirilecek alışverişler, kampanyanın diğer koşullarını sağlamış olsa dahi WorldPuan kazandıramaz. Hak kaybı yaşamamak ve WorldPuan hediyelerinden yararlanabilmek için Yapı Kredi’nin “World Mobil” uygulamasını cihazınıza indirerek, hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” sayfasındaki ilgili kampanyada “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanya katılmak isterseniz dilerseniz Yapı Kredi SMS ile başvuru kanalını kullanabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzda “GIDA”, “Müşteri Numarası” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazdıktan sonra “4454” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Böylelikle dakikalar içerisinde kampanyaya katımınız sağlanır.