ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Recep İvedik filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Şahan Gökbakar, bugüne kadar yapmış olduğu her proje ile hem başarı elde etmiş hem de çok ses getirmiş isimler arasında yer alıyor. Sanat ve TV dünyasının eğlenceli ismi Şahan Gökbakar'ı aynı zamanda sosyal sorumluluğu yüksek bir vatandaş olarak da tanıyoruz. Özellikle geçtiğimiz yıldan bu yana ülkemizin yaz aylarındaki en önemli sorunlarından birisi olan orman yangınlarında bilfiil çalışmış ve tüm olanaklarını seferber etmişti. Orman yangınlarına karşı elinden geleni esirgemeyen Şahan Gökbakar'ın şimdi de milletvekili olup olmayacağına dair sorular var. İşte ünlü oyuncuya dair merak edilen kariyer planları ve milletvekili olup olmayacağına ilişkin detaylar!

Milletvekili mi Olacak?

Geçtiğimiz ay Disney + platformunda yayınlanan Recep İvedik 7 filmi, bu mecrada da oldukça ses getirmiş ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Recep İvedik karakterinin doğduğu günden bu yana çok konuşulan isimlerden birisi olan ve Recep İvedik filminin başrol oyunculuğunu üstlenen Şahan Gökbakar sosyal medyanın da gündeminde olan bir isim. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla da gündemden düşmeyen Gökbakar için son dönemlerde milletvekili olup olmayacağına dair sorular soruluyor. Sosyal medya hesabında gündeme dair yorumlar yapan oyuncu için takipçilerinden birisi milletvekili olup olmayacağına dair bir soru sordu. Sık sık ülke gündemine dair konuları konuşan ve gerek sosyal gerekse de politik konular hakkında yorumlar yapan Şahan Gökbakar, bir kesim tarafından haklı bulunup desteklenirken başka bir kesim tarafından da eleştiriliyor.

Milletin Sevdiği Evlat Olmak Daha Güzel!

Kariyerine komedyenlikle başlayan ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'ı son zamanlarda sosyal ve politik konularda da sürekli  yorum yapan bir kişilik olarak da görmeye başladık. Gökbakar geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap etkinliği düzenledi. Kendisine gelen soruları yanıtlayan ünlü komedyen verdiği cevaplarla gündem oldu. Takipçilerinden birisi Gökbakar'a "Milletvekili olmayı düşünüyor musun?" diye sorunca, ünlü oyuncu ise bu soruya "Milletin sevdiği bir evladı olmak daha güzel" şeklinde yanıtladı. Bunun yanı sıra Recep İvedik 7 için "Rekor kırmışsın, bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyim?" sorusuna karşılık da "Çok gururluyuz. Sizlerin sevgisi yarattı bu rekoru. Sinemalarda olduğu gibi milyonlarca kişi beni Disney Plus'ta yalnız bırakmadınız. Hepinize çok teşekkür ederim" şeklinde cevap verdi.