Teknolojinin hızlı gelişimi hayatın her alanında büyük bir konfor ve rahatlık sağlıyor. Özellikle ev teknolojilerinin gelişimiyle birlikte artık ev işleri hem daha hızlı hem de daha kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Son dönemde yoğun şekilde kullanılmaya başlanan robot süpürge teknolojisi de bunlardan birisidir. Peki evlere kolaylık getiren en uygun robot süpürge modelleri hangileri? İşte her bütçeye uygun evdeki yardımcınız olacak robot süpürge modelleri!

Lovoski HBCV00001NLACW Akıllı Süpürge

Elektrikli robot süpürge teknolojisinin yayınlaşmasıyla birlikte herkesin erişebileceği fiyatlarda model seçenekleri de sunulmaya başlandı. Plastik malzemeye sahip olan ve içerisinde 1.200 mAh batarya yer alan Lovoski HBCV00001NLACW robot süpürge modeli 90 dakikalık çalışma süresiyle yüksek performans sağlıyor. Kaliteli bir temizleme sağlayan robot süpürge 90 ile 120 metrekarelik bir alanda temizlik gerçekleştirebiliyor. Lovoski HBCV00001NLACW elektrikli robot süpürge modelinin Türkiye’deki güncel satış fiyatı ise 365.05 TL seviyesindedir.

Generic Tam Otomatik Robot Elektrikli Süpürge

Generic markalı tam otomatik robot elektrikli süpürge modeli, Türkiye’deki en uygun robot süpürge fiyatları arasında dikkat çekiyor. Tam otomatik ve mini vakum teknolojisine sahip olan Generic elektrikli robot süpürge yüksek yoğunluklu hızı ile hem uzun ömürlü hem de yüksek performanslı bir kullanım sunuyor. Generic tam otomatik mini vakumlu robot elektrikli süpürge modeli 540 TL ortalama fiyatla satışa sunuluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Cerlingwee Wi-Fi Robot Süpürge

Uygun fiyatlı robot süpürge modellerini araştıranlar için en çok önerilen modellerden birisi de Cerlingwee Wi-Fi robot süpürge modelidir. Özellikle ahşap, beton, fayans gibi pek çok farklı yüzeyde yüksek performanslı bir temizlik gerçekleştirecek teknolojiye sahiptir. Derinlemesine bir temizlik gerçekleştirebilen cihaz 90 dakika kesintisiz bir çalışma gerçekleştirebiliyor. 55 desibel çalışma gürültüsüne sahip olan cihaz 532 gram ağırlığa sahiptir. Cerlingwee Wi-Fi robot süpürge Türkiye satış fiyatı ise ortalama olarak 600 TL’dir.

Xiaomi Roborock S50 Navigasyonlu Robot Süpürge

Ev teknolojileri alanında da önemli ürünler sunan Xiaomi tarafından geliştirilen elektrikli robot süpürge modelleri yoğun ilgi görüyor. Yüksek performanslı ürünler sunan Xiaomi’nin her bütçeye uygun elektrikli süpürge modelidir. Xiaomi Roborock S50 robot süpürge akıllı navigasyon ve ıslak paspas teknolojisi bulunuyor. Kesintisiz uzun kullanım süren Xiaomi Roborock S50 elektrikli robot süpürge ortalama olarak 650 TL ile 750 TL aralığında satışa sunuluyor.