Magazin dünyasının popüler çifti Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, uzun bir aradan sonra yine bir projede bir araya geldi. İlk defa 2013-2014 yıllarında yayınlanan Fatih Harbiye dizisinde yer alan çift, Gecenin Ucunda dizisiyle birlikte ekranlara dönüş yaptı. Kısa sürede iyi bir izlenme oranı yakalayan dizini son bölümünde yaşanan bir sahne herkesi şok etmişti. İşte çifte gerçek ölüm terapisi aldıran o sahneye dair açıklamaları!

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Diziden Gerçek Aşka

Başarılı oyuncular Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, 2013-2014 yıllarında yayınlanan Fatih Harbiye isimli dizide çifti canlandırmıştı. İkilinin dizideki aşkları gerçeğe de yansımış ve bir süre sonra evlilik kararı almıştı. O tarihten beri magazinin en popüler çiftleri arasında yer alan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti, uzun süredir aynı projede yer almıyordu.

Yeniden Aynı Projedeler

Çok uzun süredir ekranlardan da uzak kalan başarılı oyuncular, yeni bir projeyle ekranlara geri döndü. Gecenin Ucunda isimli diziyle ekranlara dönen çift, uzun bir aradan sonraki ilk dizi projelerinde başrolü paylaşıyor. Çok kısa süre içerisinde yüksek izlenme oranlarını yakalayan dizinin yayınlanan son bölümü ise oldukça dikkat çekmişti.

Dizinin yayınlanan son bölümünde ölüm terapisi isimli bir eylemde bulunulmuştu. Dizide karakterler canlı canlı mezara giriyordu. Dolayısıyla başrol oyuncuları böylesine sıra dışı bir deneyimi yaşamak zorunda kalmıştı.

Sahnenin sosyal medyada gündem olmasıyla birlikte ortaya dikkat çeken bir iddia atılmıştı. İddialara göre Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti, dizideki bu sahneden daha önce gerçek hayatta da bu ölüm terapisini yapmışlar. Yani çift, ölüm terapisini gerçek hayatta da yaparak, canlı canlı mezara girmişlerdi.

Konuya ilişkin Kadir Doğulu yaptığı açıklamada iddialara yalanlamamıştı. Hatta yaptığı açıklamasında söz konusu ölüm terapisi gibi ritüellerin yolunda gitmeyen bazı şeyleri öldürme konusunda oldukça etkili olduğunu belirtmişti. Doğulu cephesinden gelen bu açıklamanın ardından söz konusu sahnedeki ve benzer ritüeller sosyal medyada en fazla tartışılan konulardan birisi oldu.