16 Ağustos Pazartesi günü yayın hayatına başlamaya hazırlanan Seda Sayan'dan kötü haber geldi! Star TV'yle anlaşan Seda Sayan 16 Ağustos Pazartesi günü sabah 09.45'te canlı yayınla sabah programına başlayacaktı ancak Karadeniz'de yaşanan sel felaketi yüzünden programını erteleyen Seda Sayan o haberi Instagram hesabından duyurdu.

seda sayan2-1

Demet Akalın'la Birbirlerine Girmişlerdi!

Bildiğiniz gibi Seda Sayan geçtiğimiz sezon Kanal D'nin Gelinim Mutfakta programında sunuculuk yapıyordu. Ondan önce ise TV8'de Yemekteyiz programında hem jürilik hem de sunucu görevindeydi ancak bu iki programda da ortak bir nokta vardı. Seda Sayan, iki programda da Onur Büyüktopçu'nun yerine gelmişti. Aynı sene içinde iki kez Onur Büyüktopçu'nun koltuğunu alan Seda Sayan hakkında sosyal medyada bazı söylentiler çıkmaya başladı. Söylenenlere göre Seda Sayan, herkesin "ekmeğiyle" oynuyordu.

seda sayan demet akalın-3

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

Bu olayın ardından ise Demet Akalın ve Alişan'ın sunduğu sabah programının final yaptığı gün, Seda Sayan'ın yeni sezon için ortilerin yerine anlaşma yaptığı ortaya çıkınca sosyal medyada büyük bir kavga koptu. Bir anda Demet Akalın'la kavga etmeye başlayan Seda Sayan, Instagram'dan yaptığı açıklama ile kimsenin ekmeğiyle oynamadığını söyledi. Demet Akalın ise "Cenaze evine davul zurna ile gidilmez" diyerek Seda Sayan'a kırgınlığını belirtti.

seda sayan demet akalın 2-1

Seda Sayan O Haberi Instagram'dan Duyurdu!

Tüm bunların ardından ise Demet Akalın da, geçtiğimiz sezon Seda Sayan'ın bıraktığı Gelinim Mutfakta'nın sunucusu oldu. Bu hafta ise Seda Sayan'ın sabah programı başlaması planlanıyordu ancak Karadeniz'de yaşanan sel felaketi nedeniyle Seda Sayan, Instagram'dan yaptığı açıklama ile programının ertelendiğini şu sözlerle duyurdu; "Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan sel felaketinden derin üzüntü duyuyoruz. Pazartesi 09.45'te yayınlamayı planladığımız 'Sabahın Sultanı Seda Sayan' programımızın ilk bölümünü ileri bir tarihe ertelediğimizi duyurmak isteriz. Sel felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz."