İhtiyaçların hiç bitmediği bu dönemde tüm acil masraflar için kredi kullanmak isteyen ancak faiz yükünden endişe edenlere sevindiren haber ING’de geldi. ING Bank, faizsiz kredi kullanma şansı ile tüm acil ihtiyaçları çok daha uygun koşullarla karşılayabilme imkanı sunuyor. ING Bank’ın “Turuncu Ekstra” programı sayesinde kredi kullanımları sanki faiz ödemiyor gibi yapılabiliyor. Peki ING Bank’tan faizsiz kredi nasıl kullanılır?

ING Bank’tan Faizsiz Kredi Kampanyası

ING Bank tarafından düzenlenen faizsiz kredi kampanyasıyla birlikte artık kredi kullanırken geri ödeme tutarını ve hatta aylık taksit tutarlarını arttıran faiz yükünden kurtulabilmek mümkün oluyor. ING Bank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında tüketicilerin kullandıkları kredide faiz ne olursa olsun nakit iade desteği sayesinde faizsiz kredi kullanmış oluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Kampanyadan yararlanarak, faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilmek için ING’nin “Turuncu Ekstra “programına katılım sağlanması gerekiyor. Bu programda alınacak nakit iadeler sayesinde söz konusu kullanılan kredi faizsiz gibi veya indirimli faizli gibi olması sağlanabiliyor. ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için tek yapılması gereken ise “Turuncu Ekstra” programına dahil olarak, aylık harcama limiti olan 1.250 TL’yi karşılamak yeterlidir. Yani programa dahil olarak ayda 1.250 TL tutarında harcamayı ING Bank’tan yaparak alınacak nakit iadesiyle, kullanılan ihtiyaç kredisinin faizsiz veya indirimli faizli olması sağlanabiliyor.

ING Bank Faizsiz Kredi Koşulları

ING Bank’ın “Turuncu Ekstra” programı kapsamında kredi vadesi boyunca harcama limitini yerine getirmek yerine 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarında nakit iade desteğiyle %0 faiz oranından yararlanılabiliyor. Bununla birlikte ING Bank, harcama yapmadan nakit iade almak isteyenlere 5.000 TL’ye kadar olan kredilerinde aylık 2.500 TL ortalama hesap bakiyesi bulunduranlara da nakit iade veriyor. Böylelikle yine ING Bank’tan kullanılan 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi faizi ne olursa olsun %0 oluyor.

ING Bank’ın faizsiz kredi kampanyası döneminde 5.000 TL’nin üstündeki kredi kullanımları için yine “Turuncu Ekstra” programı kapsamında kredi faiz oranı %2.60’tan başlıyor. Program kapsamında alınacak nakit iade ile %2.60’dan başlayan faiz oranları üzerinden de indirim alınabiliyor.