Kredi kartı sahiplerine müjde! Eğer sizin de cüzdanınızda kredi kartınız varsa istediğiniz yerde ve istediğiniz an nakit avans çekebilirsiniz. Bildiğiniz gibi gündelik hayatın akışında çoğu kez nakit ihtiyacı hissettiğimiz dönemler oluyor. Bu tip durumlarda genellikle çevremizdeki kişilerin sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz ancak bu devirde borç alabilmek oldukça zor ancak eğer cebinizde kredi kartınız varsa sizin için önceden onaylanmış olan mini kredi limitiniz olduğunu biliyor muydunuz?

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Acil nakit ihtiyaçları için müşterilerini unutmayan bankalar, kredi kartı borçların düzenli ödeyen kişilere özel olarak kredi kartından anında çekilebilen nakit avans limitleri ile herkesin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bugün sizler için Akbank'ın müşterilerine sunmuş olduğu taksitli nakit avans imkanından bahsedeceğiz.

Akbank Taksitli Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacı duyduğumuz zamanlarda bankaların kredi imkanları akıllara gelse de, kredi çekebilmek o kadar da kolay olmuyor. Özellikle kredi notu düşük kişilere bankaların büyük bir kısmı kredi imkanı sunmaktan çekiniyor. Bir de üzerine başvuru süreçleri, evrak toplama zorunluluğu, sonuç beklemek derken süreçler uzadıkça uzuyor ayrıca kredi alınıp alınmayacağı da belli değil! Ancak eğer cüzdanınızda Akbank kredi kartınız varsa bu süreçleri yaşamak zorunda değilsiniz, Akbank'ın müşterilerine sunduğu taksitli nakit avans sayesinde istediğiniz an, istediğiniz yerden 15.000 TL'ye kadar nakit avans kullanabilirsiniz!

Günün Her Saati 15.000 TL Alabilirsiniz

Ülkemizin sevilen bankalarından olan Akbank müşterilerinin hayatı kolaylaşmaya devam ediyor! Acil nakit ihtiyacınız olmasına rağmen kredi başvurusu için vaktiniz yoksa çözüm Akbank nakit avansta. Akbank kredi kartı sahipleri günün her saati 15.000 TL'ye kadar nakit avans kullanma şansını elde ediyor. Nakit Avans’ınızı; Axess Mobil’den, Akbank İnternet’ten, Akbank Mobil’den, Size en yakın Akbank Şubesi veya ATM’sinden, Akbank Telefon Şubesinden Diğer bankaların ATM’lerinden ve SMS atarak kullanabilirsiniz. SMS’le Nakit Avans başvurusunda bulunmak için “NA” yazıp kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a gönderebilirsiniz. Aldığınız nakit avanslarınızı 12 aya varan taksitlerle ve %1,80’den başlayan faiz oranlarıyla geri ödemeye başlayabilirsiniz. 1000 TL'lik taksitli nakit avans kullandığınızda her ay 95,49 TL ödüyorsunuz.