Yakıt fiyatlarının her gün zamlandığı bu dönemde ING Bank’tan araç sahiplerini sevindiren kampanya geldi. ING Bank, 2022’de sadece 12 ay boyunca 500 TL yakını alımını kredi kartıyla Petrol Ofisi acentelerinden yapacağını taahhüt edenlere 500 TL yakıt harcaması hediye ediyor. İşte ING’nin yakıt alımı kampanyasının detayları!

ING’den 500 TL Değerinde Yakıt Hediyesi

ING Bank’ın 2022 Bahar kampanyası yakıt alımı hediyesinden yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken ise söz vermek. ING Bank, müşterilerinin tek bir sözüne anında 500 TL değerinde yakıt alım hediyesi veriyor. ING Bank ile Petrol Ofisi arasında gerçekleştirilen anlaşma kapsamında ING Bank kredi kartı müşterileri 12 ay boyunca Petrol Ofisi şubelerinden yapacağı 500 TL ve üzeri yakıt alımı sözüne anında 500 TL yakıt harcaması hediyesini kullanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

ING Bank’ın kampanyasına katılanlar, anında 500 TL tutarındaki hediyeyi ING kredi kartlarına alabiliyor. ING Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” ekranından hemen ilgili Petrol Ofisi yakıt alım kampanyasında “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayarak, kampanyaya katılım sağlanabiliyor. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra şartları yerine getirerek tam 500 TL tutarında hediye kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ING kredi kartınız ile Petrol Ofisi acentelerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri yakıt alımı taahhüdünüzü 12 ay boyunca yerine getirmeniz gerekmektedir. 12 ay boyunca yakıt alımlarınızı toplamda 500 TL’yi geçecek şekilde, kampanyaya uygun olarak yapmanız gerekiyor.

ING Bank Petrol Ofisi Öde Geç Kolaylığı

ING Bank kredi kartı müşterilerine 500 TL yakıt alım hediyesi kazandıran kampanyadan yararlanabilmek için verilen 12 ay boyunca ayda 500 TL yakıt alım koşulunun Petrol Ofisi şubelerinde “Öde-Geç” ile yapılması gerekiyor. Kullanıcılar Petrol Ofisi Mobil uygulamasını cihazlarına indirdikten sonra “Öde-Geç” kısmında yakıt alımı yapılacak plaka ve ING kredi kartı bilgilerinin kaydedilmesi gerekmektedir. Bu şekilde Petrol Ofisi noktalarında yapılacak her yakıt alımında Öde Geç sisteminin kolaylığından yararlanabilir ve kampanyada belirtilen taahhüdün yerine getirilebilmesi sağlanabilir.

Kampanya kapsamında sözünüzü oluşturduğunuz anda 500 TL tutarındaki hediyeniz ING kredi kartınıza “PO Aylık Yakıtınız Bizden” açıklaması ile yatırılır. Böylelikle hemen kullanmaya başlanabilir.