Dünyada ekonomi kuraklık, bölgesel sorunlar gibi pek çok etken nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçerken üzerine gelen Pandemi işi daha da zora soktu. Ekonomide çok ciddi dalgalanmaların oluşmasına neden olan salgın döneminde elektrik ve doğalgaz gibi enerji kaynaklarının fiyatlarında ciddi artışlara neden oldu. Global ölçekte enerji ürünlerinin fiyatlarına gelen zam, ülkemizde de vatandaşın özellikle çetin kış koşullarının kendisini gösterdiği bu dönemde çok zorlanmasına neden oluyor. Ağırlıklı büyükşehirlerde ısınmak için kullanılan doğalgazda faturalar çok fahiş fiyatlara ulaşmaya başladı. Bu durum vatandaşın doğalgaz faturalarını ödemekte güçlükte yaşamasına neden oluyor.

TEB Doğalgaz Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatı

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) vatandaşın artan İGDAŞ faturalarını ödeyebilmelerine yardımcı oluyor. TEB ile İGDAŞ arasında imzalanan protokol kapsamında TEB müşterileri, İGDAŞ ödemelerinde 3 taksit imkanından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında TEB Bonus kredi kartı ile İGDAŞ doğalgaz faturası ödemeleri bulunuyor. Üstelik İGDAŞ doğalgaz faturasını 3 taksite böldürürken, herhangi bir faiz veya işlem ücreti ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Faizsiz ve ücretsiz 3 ay taksit imkanından faydalanabilmek için İGDAŞ doğalgaz faturası ödemelerinizi TEB Bonus kredi kartıyla yapmanız gerekiyor. TEB Bonus kredi kartıyla İGDAŞ doğalgaz ödemesi yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılım gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor.

TEB İGDAŞ 3 Taksit Kampanyasına Katılma

TEB’in İGDAŞ abonesi olan müşterileri için sunduğu kampanyadan yararlanmak için fatura ödemesi öncesinde kampanyaya katılım gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanyaya katılmadan TEB Bonus kredi kartıyla yapılan ödemeler, kampanyadan faydalanamıyor. Bu yüzden İGDAŞ doğalgaz faturalarınızı ödemeden önce kampanyaya katılım sağlamalısınız.

TEB kampanyaya katılım sağlayabilmek için “GAZ” yazıp “4616” numarasına SMS göndermeniz gerekiyor. Diğer bir katılım yöntemi olarak CEPTETEB Mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. CEPTETEB Mobil bankacılığa müşteri bilgilerinizle giriş yapıp, kampanyalar sayfasında yer alan İGDAŞ kampanyasına “Hemen Katıl” seçeneğine basmalısınız. Böylelikle kolayca kampanyaya katılımınız sağlanır. Kampanyaya katıldıktan sonra TEB Bonus kredi kartınızla yapacağınız İGDAŞ doğalgaz faturası ödemelerinizde 3 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca fatura ödemelerinizi İGDAŞ şubelerinden veya İGDAŞ online işlemler menüsünden yapmalısınız. TEB İGDAŞ doğalgaz faturalarında 3 taksit kampanyasından 31.05.2022 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.