Şimdilerde herkesin en az bir banka ile çalıştığını da hesaba katarsak, bankaların bu rekabeti pek de haksız görünmüyor. Bu tür kampanyalarla müşteri sayısını artırmak isteyen bankaların başında İş Bankası geliyor. İş Bankası'nın bu konudaki kampanyası müşteri adaylarını bir hayli cezbediyor!

İş Bankası'na Gelen Anında 200 TL Kazanıyor!

İş Bankası, bünyesine yeni katılacak müşterilerin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atıyor. 31 Aralık 2021 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması kapsamında İş Bankası müşterisi olarak İş Bankası kredi kartına başvuran herkes tek seferde gerçekleştireceği ilk 200 TL ve üzeri alışverişinde 200 TL MaxiPuan kazanıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kampanyadan 1 Mayıs-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabiliyor. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınıyor. Aidatsız kredi kartı başvuruları ve aidatsız İş Bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.

Yüklenen Puanların 10 Gün İçerisinde Kullanılması Gerekiyor!

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil edilmiyor, elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmıyor.

Kampanya kriterlerine yerine getiren kişilerin kazandığı MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde kredi kartına yükleniyor. Söz konusu MaxiPuanlar, yüklendikten sonraki 10 gün içerisinde geçerli oluyor, bu süre içerisinde kullanılmayan puanlar siliniyor.

İşCep Üzerinden Nasıl İş Bankası Müşterisi Olunur?

İşcep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olabilmek için NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep'i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayarak başvuru formunu doldurmanız ve yeni tip TC kimlik kartınızdaki çipi NFC uyumlu* telefonunuza taratmanız gerekiyor. Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıklayıp yüzünüzde hiçbir aksesuar olmadan yüzünüzü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yapmanız ve "Müşteri Temsilcisine Bağlan" butonuna tıklayıp müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamlamanız yeterli oluyor.