ING bankacılık hizmetleri ve ürünleri konusunda özel stratejiler geliştiren bir bankacılık anlayışına sahip. Hazırladığı son kampanyayla birlikte, açtıracağınız bir Turuncu Hesap ve aylık 1.250 TL harcama sözünüze, 5.000 TL krediyi faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Açtırdığınız Turuncu Hesaba ait banka kartı ile ayda 1.250 TL harcama sözü verdiğinizde, 5.000 TL’ ye kadar olan kredi kullanımlarınızda, geri ödemeleri yaparken her ay ödediğiniz faiz kesintisi iade ediliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Böylece faizsiz bir şekilde kredi kullanmış oluyorsunuz. Turuncu Hesap, bankanın müşterileri için birçok avantaj barındıran özel bir hesap türü. Faizsiz kredi kullanımının yanı sıra, hesabın müşterilere sunduğu çeşitli avantajlar da bulunuyor.

ING Turuncu Hesap Faizsiz Kredi

Turuncu hesap açtırdıktan sonra, 5.000 TL’ ye kredi kullanıp, kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası yaptırarak kullanmanız gerekiyor. Ayrıca her ay Turuncu Hesap banka kartıyla, 1.250 TL harcama sözü veriyorsunuz. Bu koşullar yerine geldiğinde, en fazla 5.000 TL olarak kullandığınız kredinin geri ödemelerini yaparken, bir önceki ay ödediğiniz tüm faiz kesintisi hesabınıza iade ediliyor.

Aylık harcama yapmak istemeyenlerinde düşünüldüğü kampanya da, birikim yapmak isteyenler, Turuncu hesap açtırdıktan sonra, her ay hesaplarında ortalama 2.500 TL bakiye bulundurmak koşuluyla, 5.000 TL krediyi faizsiz olarak kullanabiliyor. Turuncu Hesap sahipleri için % 2,15’ den başlayan kredi faiz oranları, başvuru sahibinin kredi notuna paralele olarak değişen faiz oranlarıyla sunuluyor. Buna karşın Bu koşullar yerine geldiğinde, hangi faiz oranı uygulandıysa, o kadar geri ödeme yapılarak “0” faizli kredi kullanabiliyorsunuz.

ING Turuncu Hesap ile Faizsiz Kredi kampanyası Özellikleri

Bankanın müşterisi olan ve yeni müşteri olan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Kredi notu düşük olduğu için uygulanan yüksek kredi faizi oranıyla kullanılan kredilerde, kampanyadan faydalanabiliyor. Uygulanmış olan tüm faizler, bir sonraki ay geri ödemenizi gerçekleştirdiğinizde hesabınıza iade ediliyor.

Turuncu hesap açtırdıktan sonra, hesaba bağlı banka kartı olan Turuncu Ekstra banka kartı tarafınıza ulaştırılıyor. Bu banka kartıyla ayda 1.250 TL harcama sözü veriyorsunuz. Harcama yapmak istemeyenler, her ay en az 2.500 TL bakiyeyi hesaplarında bulundurduğunda da aynı avantajdan faydalanabiliyor.