Ülkemizin sevilen bankalarından Vakıfbank, yine bir ilke imza attı. Eğer sizlerin de yakın zaman içinde alışveriş ihtiyacınız varsa, Vakıfbank'ın sunduğu faizsiz alışveriş kredisinden yararlanarak faiz ödemeden sadece anapara ödemesi yaparak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bugün sizler için Vakıfbank ve N11'in işbirliği sonucu ortaya çıkan faizsiz 5000 TL'lik kredi imkanlarından söz edeceğiz. Bakalım Vakıfbank bizler için ne tür cazip imkanlar sunuyormuş?

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Vakıfbank’tan Faizsiz 5000 TL Geldi!

Gündelik hayatın içinde özellikle de söz konusu alışveriş olduğunda nakit ihtiyacı hissedebiliyoruz. Fiyatların hızla yükselişe geçmesinin ardından vatandaşlar için market alışverişleri bile lüks haline geldi ancak Vakıfbank bu tip durumlar için elini taşın altına koyarak vatandaşların yüzünü güldürecek bir haberle karşımıza çıkıyor, eğer sizler de N11'den yakın zamanda alışveriş yapacaksanız Vakıfbank'ın sunduğu faizsiz kredi seçeneğinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. N11'den yapılacak alışverişlere özel olarak faizsiz 5000 TL'ye kadar kredi seçeneği sunan Vakıfbank, müşterilerin zor günlerinde de yanlarında olmaya devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Koronavirüs Pandemisi hayatımızdaki pek çok alışkanlığı değişirdi. 2 senedir tüm dünya zorlu günler yaşamaya devam ederken bazı sektörler 10 yılda gösterecekleri gelişmeyi birkaç ay içinde göstermeyi başardılar. Online alışveriş kanalları sayesinde market ihtiyaçlarından, kıyafete kadar pek çok farklı ürün yelpazesinde alışveriş yapmak mümkün hale geldi. Hal böyle olunca bankalar da e-ticaret devleriyle işbirliği yaparak müşteri sayısını arttırmaya başladı. Bugün sizler için N11 ile Vakıfbank'ın işbirliği sonucunda ortaya çıkan faizsiz alışveriş kredisini nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız!

Vakıfbank’tan Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Vakıfbank'ın sunduğu faizsiz kredi avantajından yararlanmak oldukça kolay ancak bu fırsatın sadece N11'de geçerli olduğunu söylememiz gerekiyor. N11'deki alışverişinizi bitirdikten sonra ödeme ekranına geçerek “Vakıfbank Bankomat Kart İle Öde” seçeneğini seçiyorsunuz ancak kredi kartınızın Masterpass'e kayıtlı olması gerekiyor. Eğer kartınız Masterpass'e kayıtlı değilse çok kısa bir işlem ile anında kredi kartınızı Masterpass'e kayıt yapabilirsiniz. Ardından önünüze gelen yeni ekranda size en uygun vadeyi seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz ancak Vakıfbank Dijital Taksitli Ek Hesabınız yoksa ya da gerekli limitiniz bulunmuyorsa Vakıfbank’ı ziyaret ederek limit arttırımı yapabilirsiniz. Sonrasında da N11’e geri dönerek dakikalar içinde 5000 TL’ye kadar alışverişleriniz için Dijital Taksitli Ek Hesap kullanabilir ve aldıklarınızı da 36 aya varan vadelerle ödemeye başlayabilirsiniz.