1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

2022 yılını karşılamamıza sadece bir gün kaldı! Bankaların müşterilerin yeni yıl için hazırladığı birçok kampanya da 31 Aralık 2021'de sona eriyor. O yüzden bu kampanyaların süresi geçmeden önce katılabilir ve birçok hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz! Hem özel bankalar hem devlet bankaları müşterilerinin yüzünü güldürmek için arka arkaya çekilişler, kampanyalar ve fırsatlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu bankalardan biri de Yapı Kredi oldu, bugün sizin için Yapı Kredi müşterilerine özel olarak hazırlanan ve 150 TL hediyeli "Kazı Kazan" kampanyasını araştırdık.

Müşterilerinin ihtiyaçlarında yanında olmaya devam eden Yapı Kredi yeni yıl ile birlikte sadece müşterilerinin yararlanabileceği bir kampanya ile karşımıza çıkmaya başladı. Bu kampanya dahilinde kazı kazan oyunu oynayarak anında 150 TL'ye varan bonus kazanma şansını elde ediyorsunuz. Bakalım Yapı Kredi'nin müşterilerinin kullanımına sunduğu kazı kazan kampanyası ve detaylar nelermiş?

Yapı Kredi Yılbaşına Özel 150 TL Hediye Ediyor!

Ülkemizin sık kullanılan bankalarının başında gelen Yapı Kredi mevcut müşterilerinin sorunlarını çözmek ve potansitel müşterilerini de kendisine çekebilmek amacıyla yeni bir kampanyaya imza attı. Bu kampanya dahilinde 31 Aralık 2021 tarihine kadar 150 TL'ye varan hediye TL kazanmanız oldukça kolay ancak kampanyadan sadece Yapı Kredi müşterilerinin yararlanabildiğini söylememiz gerekiyor, Yapı Kredi müşterisi olmayan kişiler ne yazık ki fırsattan yararlanma şansına sahip olamıyor.

Yapı Kredi'den Nasıl 150 TL Kazanabilirim?

150 TL'ye varan hediye kazanmak isteyen Yapı Kredi müşterilerinin ilk olarak cep telefonlarında World Mobil'in indirilmiş olması gerekiyor. World Mobil'e giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılmak isteyen kişilerin World Mobil’deki “kazı kampanyayı gör” metinli kampanya alanında bulunan görseli kazıyarak kampanya koşullarını görüntülemesi gerekiyor. Görseli kazıyan kişilerin sonrasında ekstra olarak kampanyaya katılmak için yapmasına gerek yok ancak müşterilerin World Mobil uygulamasına giriş yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard’ı olması gerekiyor.